راس توضیح می دهد جک هارلو فایت

تعدادی از ستاره های رپ آخر هفته های خود را در TikTok گذراندند و در مسابقات The Crew League شرکت کردند تا یک بار برای همیشه اعلام کنند که بهترین ضربه و هیپ هاپ را دارد.

Swae Lee در پایان به قهرمانی رسید و تیم های Lil Keed ، G Herbo ، The Kid LAROI و دیگر هنرمندان را شکست داد. این اتفاق به دنبال یک درگیری اصلی بین تیمهای راس و جک هارلو رخ داد.

جنگها در جنگلهای سخت آغاز خواهد شد. فقط همین طور پیش می رود. اوضاع رقابتی می شوند و غالباً وقتی سهم بازی ها زیاد شود ، احساسات بالا می رود. راس و جک هارلو واقعاً می خواستند جایزه بزرگ را به خانه ببرند و راس بسیار نزدیک شد ، اما هر دو تیم آنها کمی سخت عمل کردند و در نهایت به یک داد و بیداد در زمین رسیدند.

پس از یک دعوا به دنبال خطای سخت جک هارلو ، راس صحبت کرد و توضیح داد که واقعاً چه اتفاقی افتاده است ، و ادعا کرد که وی در این ماجرا دست نداشته است.

” من حتی نبودم راس در نظرات پست DJ Akademiks نوشت. “شما همه چیز را بیش از حد انجام می دهید. جک یکی از هم تیمی های من را خطا کرد و آنها 3 ثانیه وارد آن شدند. بسکتبال معمولی ish lol smh.” به نظر می رسد ، راس سابقه ورود به چنین موقعیت هایی را دارد ، که این همه باعث تعجب نیست. رپ قبلا با Smokepurpp، Guapdad 4000، و دیگران brawled.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>