رز لزلی و کیت هرینگتون رسماً در انتظار اولین فرزندشان هستند

رز لزلی و کیت هرینگتون رسما در انتظار اولین فرزندشان هستند. لزلی این خبر را در مصاحبه با مجله Make انگلیس اعلام کرد.

 کیت هرینگتون ، رز لزلی ، پرگنت هرینگتون و لسلی در بازی تاج و تخت HBO به عنوان بازیگران عاشقانه جان اسنو و یگریت بازی کردند. این زوج از سال 2012 قرار ملاقات خود را آغاز کردند و در ژوئن 2019 در اسکاتلند ازدواج کردند.

این دو در حال حاضر در یک خانه بزرگ مانور Tudor در آنگلیای شرقی زندگی می کنند. لسلی خانه آنها را “خانه ای که جون اسنو ساخته است” توصیف می کند.

“این خانه بسیار باورنکردنی است” ، “لزلی در مورد خانه گفت:” ما یک سقف کاهگلی داریم که در حال حاضر لانه شاخدار زیادی در آن قرار دارد. من خیلی دوست دارم به خانه و همه افرادی که در آنجا زندگی کرده اند فکر کنم. آنها خوشحال بودند ، چگونه زندگی می کردند؟ همه خانواده هایی که از زیر آن تیرهای باستانی عبور می کنند.

“چه چیز باشکوهی است که بتوانید به حومه شهر بدوید و پس بگیرید.” احاطه به سبز ، آواز پرندگان و پرچین ها و همسایگان دلپذیر ما یک امتیاز بزرگ است. او افزود: “بسیار صلح آمیز است.”

همکار بازی تاج و تخت سوفی ترنر و همسرش جو جوناس نیز در اوایل سال جاری از تولد اولین فرزند خود خبر دادند. ترنر در ژوئیه دختر خود ویلا را به دنیا آورد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>