رفتن به نوشته‌ها

“The Box” ساخته ردی ریچ هفت بار پلاتینوم می رود

اگر در انتهای سال 2019 نظرسنجی شود ، بعید است که بسیاری پیش بینی کنند که ردی ریچ پرفروش ترین آهنگ سال 2020 را دارد. به هر حال ، کامپتون جوان خواننده رپ تازه شروع به شناخت کرد ، و با حرکت مخلوط های سازنده ای مانند Feed Tha Streets 1 & 2 به آلبوم ابتدایی خود راه یافت. تمام ساخته های یک ستاره. اکنون ، کمی بیشتر از نه ماه بعد ، “جعبه” همچنان با افتخار به عنوان سرود قطعی سال ایستاده است.

ردی ریچ

جریت کلارک / گتی ایماژ

تا به امروز ، تک آهنگ بی نظیر ردی ریچ بیش از هفت میلیون واحد معادل آلبوم فروخته است که آن را به راحتی به پلاکت پلاتین تبدیل می کند. قلمرو برای یک هنرمند جوان که اخیراً حضور خود را در چشم جریان اصلی تقویت کرده است خیلی بی روح نیست. واضح است که موضوعی در مورد پرچم های سینمایی و کمی خارج از کشنده رودی در میان شنوندگان مختلف مورد توجه قرار گرفت. برای برخی ، صدای جیر جیر شیشه ای عفونی و خواب آور بود که این کار را کرد. برای دیگران ، این تحویل و جریان مطمئن رودی بود. و البته ، برخی به سادگی از توانایی TikTok استفاده کردند.

در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین آهنگ سال نشسته است ، به نظر نمی رسد “The Box” به این زودی شتاب خود را از دست بدهد. و با آلبوم جدیدی که قرار است “به زودی فو * ک” بیاید ، ردی ریچ کفش های بزرگی دارد که می تواند هر وقت تک آهنگ بعدی اش به پایان رسید ، پر کند. این را زیر نظر داشته باشید و در این بین ، مطمئن شوید که “جعبه” را قبل از حرکت جهان از آن بازبینی کنید – اگرچه با این سرعت ، هنوز مشخص نیست که آیا چنین خواهد شد.

مطالب جالب  T.I. سوالی برای Jeezy وجود دارد پس از اینکه جانی مای او را همسرش می خواند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *