Roc Marciano لیست پیگیری آلبوم “Mt. Marci” و میهمانان

را اعلام می کند

دوست داشتن میهمانان به هر زمان خوشی است. بین جنبش گریسلدا ، فردی گیبس ، ناس ، The LOX ، امینم ، رویس دا 5’9 “، KXNG کج ، JID ، اندیشه سیاه ، Busta Rhymes ، Roc Marciano و موارد دیگر ، غزل از زمان کافی در کانون توجه برخوردار است. و این به زودی تغییر نخواهد کرد ، زیرا Roc Marciano لیست کامل آلبوم آینده خود را به نام Marc اعلام کرد ، که قرار است قبل از پایان سال وارد شود.

 Roc Marciano Action Bronson

جانی نونز / WireImage / Getty Images

دارای شانزده قطعه و حضور در میهمانان ScHoolboy Q ، Action Bronson ، Kool Keith ، Stove God Cooks ، Trent Truce و Pal Kids ، کوه مارسی اولین آلبوم Roc Marciano از زمان کنار گذاشتن Marcielago در سال 2019 است همانطور که طرفداران می دانند ، مارسیانو در ابتدا تصمیم گرفت Nipsey Hussle را دنبال کند ، در ابتدا پروژه را به طور انحصاری در فروشگاه رسمی خود منتشر کرد ؛ لازم به ذکر است که مارسیلاگو تحسین شده از آن زمان به خدمات پخش جریانی اضافه شده است.

اکنون ، او آماده است تا با افت جدید دیگری همراه باشد ، و همین امر را با یک تیزر سینمایی و مناسب کلاس در اینستاگرام تأیید کند. اگرچه فراتر از قطعه ابزاری ارائه نمی دهد ، اما بررسی کاملی از لیست پیگیری می کند ، لیست مورد علاقه طرفداران قدیمی مارچی. میهمانانی که او صف آرایی کرده اند باید کاملاً متأثر از غزل او باشند ، اما در بیشتر موارد ، مارسیانو به صورت انفرادی پرواز خواهد کرد. لیست پیگیری کامل زیر را بررسی کنید ، از جمله مصاحبه جذاب و جذاب “دلالان نمی خرگوش می پوشند” و “واژن استیل”. آن را به Roc Marciano بسپارید تا آن را بیرون بکشد و برای جزئیات بیشتر در مورد تاریخ انتشار با ما در ارتباط باشید.

1 تمثیلهای مقدماتی
2. مرکز شهر 81
3. COVID Cough f. ScHoolboy Q
4. گندم 40’s
5. پخت و پز روح اکشن برونسون
6. دلالان خرگوش نمی پوشند – 7. اثر پروانه
8. Eye of Whorus f. اجاق گاز خدا کوک – 9 دلار. واژن استیل
10. برادوی Billy f. کول کیت
11. پودر بچه
12. جنگهای ترانشه – 13. روزهای Wiked f. آتش بس ترنت
14. Garbage Pal Kids – 15. Crockett N Tubbs
16. کوه مارسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>