رفتن به نوشته‌ها

رابرت داونی جونیور می گوید او با مارول سینمایی جهان انجام

عنصر

اگر فکر می کردید که رابرت داونی جونیور به زودی بخاطر ساخت یک فیلم معروف مارول خارش دارد ، اشتباه می کنید. این بازیگر بدنام ، که مرد آهنی را زنده کرد و MCU را شروع کرد ، کار خوبی انجام شده است.

طبق ETCanada ، داونی اخیراً در پادکست Smartless به میزبانی جیسون بیتمن ، ویل آرنت و شان هیز حضور داشت و او فاش کرد که همه کارها با MCU تمام شده است. بتمن ، که از تجدید حیات شغلی خود با اوزارک لذت می برد ، کسی بود که ایده ساختن آهنین را مطرح کرد. وی از داونی پرسید: “من فرض می كنم كه موضوع مارول در حال حاضر با سرعت كمتری است یا شما با آن كار دیگر تمام شده اید.” داونی پاسخ داد: “همه چیز تمام شد”.

این می تواند دروغ باشید. شایعاتی وجود دارد که تونی استارک در فیلم Black Widow ظاهر می شود ، زیرا همه افراد انتقام جویان در دوره زمانی که فیلم براساس آن ساخته شده زنده بودند. با این وجود ، اینها فقط شایعات هستند و احتمال دارد که قدیمی استفاده نشده باشد از فیلم داونی به جای صحنه های جدید استفاده شده است.

در حال حاضر ، داونی با تولید مجموعه سریال Sweet Tooth “نتفلیکس” که بر اساس کمیک جف لمیر ساخته شده است ، در دنیای کمیک اقامت دارد.

مطالب جالب  Reginae Carter Drunkkenly Self-Love On IG Live
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *