رابرت داونی جونیور می گوید او با مارول سینمایی جهان انجام

عنصر

اگر فکر می کردید که رابرت داونی جونیور به زودی بخاطر ساخت یک فیلم معروف مارول خارش دارد ، اشتباه می کنید. این بازیگر بدنام ، که مرد آهنی را زنده کرد و MCU را شروع کرد ، کار خوبی انجام شده است.

طبق ETCanada ، داونی اخیراً در پادکست Smartless به میزبانی جیسون بیتمن ، ویل آرنت و شان هیز حضور داشت و او فاش کرد که همه کارها با MCU تمام شده است. بتمن ، که از تجدید حیات شغلی خود با اوزارک لذت می برد ، کسی بود که ایده ساختن آهنین را مطرح کرد. وی از داونی پرسید: “من فرض می كنم كه موضوع مارول در حال حاضر با سرعت كمتری است یا شما با آن كار دیگر تمام شده اید.” داونی پاسخ داد: “همه چیز تمام شد”.

این می تواند دروغ باشید. شایعاتی وجود دارد که تونی استارک در فیلم Black Widow ظاهر می شود ، زیرا همه افراد انتقام جویان در دوره زمانی که فیلم براساس آن ساخته شده زنده بودند. با این وجود ، اینها فقط شایعات هستند و احتمال دارد که قدیمی استفاده نشده باشد از فیلم داونی به جای صحنه های جدید استفاده شده است.

در حال حاضر ، داونی با تولید مجموعه سریال Sweet Tooth “نتفلیکس” که بر اساس کمیک جف لمیر ساخته شده است ، در دنیای کمیک اقامت دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>