ریک راس با دندانهای جدید

شروع به کار کرد

بعد از چهل و چهار سال زندگی در این سیاره ، ریک راس دریافت که دندانهایش به او مشکلاتی می دهد. او به ظاهر از ظاهر آنها ناراضی بود ، حتی ممکن است در مورد لبخند خود ناامن باشد ، زیرا ، در تصاویر ، به ندرت دهان خود را باز می کند تا به دوربین نگاهی به دندانهای خود بیندازد.

خوشبختانه ، از آنجا که او پول زیادی به دست آورده است ، او می تواند این نوع کارها را برطرف کند. اگر به دلیل دندان هایش احساس کم رویی می کند ، می تواند برای تهیه روکش به یک دندانپزشک مشهور در دنیا مراجعه کند و به او ظاهری کاملاً جدید ببخشد و باعث خوشبو شدن او شود.

این روز آخر هفته ، روزای تصویری از سوار شدن به هواپیمای شخصی را منتشر کرد و به گفته TMZ ، او در راه کلمبیا بود. در این نشریه آمده است كه خواننده رپ با پرواز به كشور آمریكای جنوبی برای ملاقات با دکتر ماریو مونتویا برای روال 6 ساعته ، با لبخندی کاملاً جدید از کشور خارج شد.

تصاویر نشان می دهند که این روش چقدر موثر بوده است ، با راس لبخند سفیدی ، تمیزتر و صاف تر.

او همچنین دیده است که همان لباسی را که برای آنلاین انتخاب شده است ، بر تن کرده و لباسهای لوئیس ویتون خود را که بسیاری غیرقانونی بودن آن را نشان داده اند ، تکان می دهد.

گفته می شود لبخند جدید راس برای او حتی یک سکه هم هزینه نداشته است ، گرچه معمولاً حدود 10 هزار دلار هزینه دارد. TMZ ادعا می کند که این یک روال رایگان بوده است.


سیندی اورد / گتی ایماژ

افسانه میامی تنها خواننده رپ نیست که کیسه ای تهیه کرده و مستقیم به دندانپزشک مراجعه کرده است. ما دیده ایم که Tekashi 6ix9ine ، Moneybagg Yo ، Cardi B و دیگر هنرمندان مشهور پس از سوار شدن دندان های خود را درست می کنند.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>