رفتن به نوشته‌ها

دلیل شیپور خاموشی وینس اساسی به کوک چیزی در “رب”

عنصر

این یک برخورد هیپ هاپ کالیفرنیایی است زیرا دلیل در آخرین آهنگ خود ،” Sauce “با وینس استاپلز ارتباط برقرار می کند. TDE برجسته با یک آهنگ دیگر که در انتهای انتشار آهنگ قبلی او قرار دارد ، “The Soul، Pt. 2” باز می گردد. زایمان قبلی دلیل نه تنها به دلیل استعداد او بلکه به دلیل میله هایی که او در مورد منطق کنار گذاشته بود ، توجه ها را جلب کرد. رپ No Pressure پاسخ داد و گفت که او نمی داند چه کسی دلیل دارد – گزاره ای که خیلی ها به سختی می توانستند آن را باور کنند.

همه اینها را کنار بگذاریم ، Reason با قطره قطره کالی روی “سس” ، یک مشعل روان ، همراه است که احساسات ساحل غربی را لرزاند. کمترین ضرب با پیانوی جاز دو آکوردی و دستبندهای واضح تعریف می شود زیرا Reason شنوندگان را به یک سفر طولانی مدت به پایین بلوار Sunset می برد. وینس استپلز هرگز ناامید نمی شود و موضع خود را در “سس” نگه می دارد ، بنابراین تلاش مشترک را شروع کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. p>

کالی مانند Funk Flex (Funk Flex) با صدای بلند علف هرز می کند – سفرهای جاده ای ، قطره کم ، عجله نکنید * نه (نه) – بدون b * tch-ass n * ggas ، بدون f * ck sh * t (نه) – نه ، نه ، f * ck sh * t ، بررسی چانه (بله)
با یک ملکه مثل یک ملکه رفتار کنید ، ab * tch sh * t ندهید (نه )
جدید شلاق، ش * T خزیدن مانند حشرات (حشرات)

مطالب جالب  حزب محافظه کار Lanez تشکر سلینا پاول برای "هنوز در حال واقعی N * GGA" در مکالمه ضبط
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *