رفتن به نوشته‌ها

رپ می خونم 4-تی Reasserts او وضعیت OG با جدید تنها “آشکار”

عنصر

Rappin ‘4-Tay ممکن است مانند گذشته در دهه 90 در نمودارها نباشد ، اما نفوذ و وضعیت OG او لرزان نیست.

تصور کنید 20 سال پیش به چه داغی تف می کنید ، بزرگترین خواننده رپ در جهان فقط برای استفاده از متن خود در آهنگ خودش یک چک عظیم به شما می دهد.

کیف Drake کنار ، Rappin ‘4 -تیم مطمئناً در طول زندگی حرفه ای خود به اندازه کافی ثروت داشته است تا فقط بتواند خنک شود و کار را راحت کند. او 9 سال است که آلبومی را رها نکرده است ، اما به نظر می رسد که او سعی دارد آن را تغییر دهد.

او اخیراً با مارک لوکس لباس سر Minted & Dipped روی یک کلاه سفارشی “Playaz Club” (همان کلاه) همکاری کرده است. در جلد آلبوم) و این قطعه را با تک آهنگ جدید خود “Manifest” گرامی داشت.

این آهنگ به نظر می رسد 4-Tay آن را به مدت 15 سال در خرک نگه داشته ، با صدای برتر G-funk و 4- جریان آرام تی.

کافی است بگوییم ، آنها دیگر اینگونه نمی شوند.

“مانیفست” را در زیر ببینید و مطمئن شوید که نظرات خود را با ما در اینجا به اشتراک بگذارید نظرات.

متن ترانه های قابل نقلق

من با Spice-1 در باشگاه هستم و کوبانو روشن است
بسته ای را برای روزای ارسال کن ، ثروتمند شدن احساس خوبی دارد – من بازیکنی مثل 4-Tay ، M در کف اتاق هستم – فقط برای خرید وزن بیشتر مجبور شدم به جنگ بروم

مطالب جالب  پاول جورج گفت پس از باخت 6 بازی کلیپرز در "حالت وحشت" قرار ندارد پس از باخت بسیار ناامیدکننده مقابل Denver Nuggets ، لس آنجلس کلیپرز اکنون مجبور به پیروزی در بازی 7 یا رفتن به خانه خود خواهد شد. پل جورج گفت با وجود شرایط ، تیم در "حالت وحشت" نیست. مایک ارمان / گتی ایماژ جورج وقتی از اوضاع روحی س askedال شد گفت:" مثبت است " در رختکن پس از بازی. "این گروه کنار هم می مانند. ما هنوز روی صندلی راننده هستیم. این حالت وحشت نیست. ما یک بازی 7 داریم. من با گروه خود اختلاف دارم. " در حالی که 10:10 در کوارتر سوم باقی مانده بود ، کلیپرز با برتری 68-49 مقابل ناگتز پیش افتاد ، اما طی 20 دقیقه بعدی 60-25 از او دور شد. " Trez در حال حاضر برای ما بالا و پایین است. ما این را می دانیم ، "آستین ریورز در مورد امتیاز منهای 19 مونترزل هارل در 15 دقیقه حضور در زمین گفت. "گوش کنید ، اگر فقط منهای منفی را ادامه دهید ، که فکر می کنم بسیاری از مردم انجام می دهند ، من فکر نمی کنم که یکی از [مراکز] امشب ما موثر باشد اگر می خواهید صادق باشید. و بنابراین ما باید بازی بهتری از هر دو آنها بگیریم. … پس فقط قبل از انتقاد ، ابتدا آن را تماشا کنید. " بازی 7 بین کلیپرز و ناگتس سه شنبه برگزار می شود. [از طریق]
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *