رفتن به نوشته‌ها

راجون روندو می توان لیکرز حذفی اولین

عنصر

راخون روندو در ابتدا به لس آنجلس لیکرز آورده شد تا به عنوان یک محافظ که می تواند تیم را عمیق کند ، محافظت کند. در بیشتر مواقع در این فصل ، این دقیقاً همان چیزی است که او توانسته انجام دهد ، با این وجود مصدومیت ها مانع آن شده است. در حقیقت ، Rondo قرار بود به زمان بازی های پلی آف برگردد ، اما مسائل برگشت شروع به خزیدن و خرابی می کند. با این حال ، روندو و لیکرز اخبار خوبی دریافت می کنند که مطمئناً برخی از اعضا را به لیست لیکرز تزریق می کند.

بله ، درست است ، از امشب ، راجون رونو دوباره به ترکیب لیکرز بازگشت این تیم به نظر می رسد که در بازی 1 سری دوم مرحله پلی آف کنفرانس غربی ، باید در برابر هیوستون راکتس قرار بگیرد. طبق Bleacher Report ، Rondo نیمکت نشین خواهد شد اما در صورت فراخواندن سرانجام چند دقیقه وقت خواهد گرفت.

این یک سریال عظیم برای لیکرز است و با توجه به بازی اخیر Rockets ، LA می تواند به همان اندازه استفاده کند کمک کن هیوستون و لس آنجلس تیم هایی با قدرت آتش هستند و Rondo می تواند به اضافه کردن برخی از بازی ها کمک کند.

لیکرز و راکتس امشب در ساعت 9 عصر EST با آن مبارزه می کنند. در نظرات زیر به ما اطلاع دهید که چه کسی برنده این مجموعه خواهد بود.

مطالب جالب  Duffle Bag Buru ویدیوی جدید "Quarterback" را رها می کند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *