ملکه از Naija است “از Lowkey ترس” از NBA YoungBoy اما باز به مشارکت

عنصر

امروز (11 نوامبر) ، NBA YoungBoy طرفداران خود را با مخلوط کردن خود تا زمانی که من برمی گردم متعجب کرد. خواننده رپ در حال ظهور اخیراً آلبوم Top خود را جشن گرفت و به رتبه 1 جدول رسید ، و در حالی که موفقیت خود را همچنان صعود می کند ، YoungBoy با تعدادی از مسائل شخصی روبرو شده است که موفقیت های او را کدر می کند. تا آنجا که او در صنعت موج می زند ، به نظر می رسد که این هنرمند لوئیزیانا نیز برای تیم حقوقی خود سر و صدا کرده است. حبسها و اتهاماتی به ضرب و جرح وجود داشته است ، نیازی به ذکر استدلال بین مادران فرزندان او نیست – یکی از آنها ادعا شده است که با خنجر زدن با یایا می ودر که در حال حاضر پسرش باردار است ، خاتمه یافته است.

ملکه نایجا اخیراً اولین آلبوم خود را با سو mis تفاهم به اشتراک گذاشت ، پروژه ای که در جدول R&B به رتبه 1 رسید و او برای گفتگو با طرفداران به Live رفت. از او سال شد که آیا می خواهد با NBA YoungBoy همکاری کند یا خیر ، و اگرچه او به این کار آزاد است ، او پذیرش هایی را نیز انجام داد. کوئین گفت: “احساس می کنم می توانم کاری مانند آن کلید کم انجام دهم.” “من احساس می کنم می توانم کم کلید کاری شبیه به آن انجام دهم.” “اما ، من به شما دروغ نمی گویم. من کمی از NBA YoungBoy می ترسم.” پسرش افکار او را قطع کرد اما پس از صحبت با او ، ملکه نایجا بازگشت. او با خنده اضافه کرد: “من کم کلید می ترسم. نمی دانم چرا. من تعجب می کنم که آیا او قابل دسترسی است؟” “من خیلی دوست دارم.” سازمان دیده بان او در مورد آن را در زیر صحبت می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>