رفتن به نوشته‌ها

Quavo است دست خود را پر از Saweetie در قایق بادبانی تاریخ شب

عنصر

در میان سالی که به اتفاق آرا برای اکثر مردم سال بدی است ، روابط بسیار عمومی Quavo و Saweetie نوعی انرژی سالم است که برای ادامه کار به آن نیاز داریم.

از زمانی که داستان کاورشان با GQ ویروسی شد ، این زوج یخی مشغول بازی در قلب ما هستند. به نظر می رسد که این دو نه تنها جدایی ناپذیر هستند ، بلکه نمی توانند خود را از هجوم یکدیگر حفظ کنند و این باعث خوشحالی طرفدارانشان می شود. حتی داستان چگونگی اولین ملاقات آنها یک داستان افسانه ای هیپ هاپ مدرن است و این زن و شوهر با هر پست جدید در اینستاگرام ، حتی بیشتر از حد ضعیف به نظر می رسند.

احساس کالیفرنیا و دوست پسرش میگو به فیدهای مربوط به اینستاگرام خود رفتند تا تصاویری از یک شب بسیار دنج را در یک قایق تفریحی عظیم به اشتراک بگذارند. به نظر می رسد که حتی پس از ماهها قرنطینه و بازآموزی در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است ، تنها چیزی که تغییر نکرده است ، علاقه وافر آنها نسبت به یکدیگر است.

به اشتراک گذاشتن یک لحظه صمیمی با او ، ساویتی و Quavo کمی شبیه حق امتیاز هیپ هاپ هستند. هنگام غروب خورشید بر فراز آسمان میامی ، با معشوق خود تنها در قایق زیبا هستید ، چه کسی چنین چیزی را نمی خواهد؟

مطالب جالب  تهیه کننده Megan Thee Stallion به آدرس 6ix9ine Collab Rumors
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *