رفتن به نوشته‌ها

Enemy Public بازگشت بازگشت به دف جم با آلبوم جدید

Enemy عمومی طی بیش از دو دهه با Def Jam کار نکرده است ، اما در کمتر از یک ماه ، ما بازگشت آنها به برچسب افسانه ای را برای آلبوم جدید خود تجربه خواهیم کرد.

امروز با اعلامیه ای خارق العاده ، گروه انقلابی به رهبری چاک دی به جهانیان گفتند که با انتشار آلبوم آینده خود What You Gonna Do When The Grid Go پایین .

بعد از گذشت بیش از بیست سال از دف جام جم ، گروه در مدت زمانی که حضور آنها احساس ضروری می کند به فهرست باز می گردند. همانطور که می بینیم نژاد پرستی و خشونت پلیس در ارتفاعات جدیدی قرار گرفت ، پیام انقلاب عمومی در حال حاضر مورد نیاز است.


جلوه های هنری از طریق ناسیونالیست

< آلبوم جدید آنها که در تاریخ 25 سپتامبر منتشر می شود ، با نسخه رسمی "Fight the Power: Remix 2020" ، ریمیکس همراه با Nas ، Rapsody ، اندیشه سیاه ، YG ، Jahi ، و Questlove . این آهنگ ابتدا در ژوئن ضبط شد و جوایز BET را افتتاح کرد. این به عنوان اولین طعم و مزه کارهایی که شما می خواهید در هنگام خراب شدن شبکه انجام دهید عمل می کند.

“مitutionsسسات فرهنگی مهم هستند. جز Being لاینفک یکی از افتخارات اعطا شده و حمایت از آن است. ، چاک دی درباره بازگشت به دف جام گفت. “آهنگ های Public Enemy برای همیشه چاپ صوتی در شن و ماسه های زمان است. و وقت آن رسیده است – لازم است – دوباره سر و صدا را از مکانی به نام خانه بیرون بیاورید. Def Jam. Fight The Power 2020”.

پس از همه درام با Flavour Flav امسال ، جالب خواهد بود ببینیم که آیا او بخشی از آلبوم جدید را دارد یا خیر.

شما آن را چک می کنید؟

مطالب جالب  ها Xzibit، Busta Rhymes به، و Demrick ضربه محکم و ناگهانی سریال قاتلان Banger های "مرد پایین"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *