Privaledge مراحل خارج از جعبه در “قطعه گم شده”

عنصر

فیلادلفیا محل زندگی برخی از تکه تکه های احترام است. از هنرمندانی مانند Meek ، Freeway و Memphis Bleek ، نژاد رپ هایی که همیشه بر میله ها تأکید داشته اند ، وجود دارد. Privaledge تفاوتی ندارد اما حتی با گسترش صدای خود ، اطمینان حاصل می کند که میله های خود را در خط مقدم حفظ کرده است. این خواننده رپ امروز با آخرین پیشنهاد خود ، The Missing Piece بازگشت که متوجه شد قلم خود را تیز نگه می دارد در حالی که با صدای R&B از منطقه راحتی بلافاصله خارج می شود.

“من دوست دارم همه کاره باشم و در مورد موضوعات مختلف بحث کنم موسیقی من و با این پروژه من می خواستم به مردم بینش در مورد روابط ، شکستن و شعله های آتش قدیمی است ، “گفت: Priv در نقل قول اختصاصی HNHH. “اینها مواردی است که همه ما از آن عبور می کنیم ، من دوست داشتم طرفدارانم نظر من را در مورد آنها بشنوند. من همچنین احساس می کنم این صدا مناسب این زمان از سال است. برای من مهم است که صدا را به این طریق تغییر دهم موسیقی می کند به همان صدا نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>