رفتن به نوشته‌ها

“Rockstar” Post Malone & 21 Savage از 2 میلیارد جریان فراتر رفت

آهنگ موفق Post Malone و 21 Savage “Rockstar” به طور رسمی 2 میلیارد جریان را در Spotify ثبت کرده است. این فقط دومین آهنگ است که به این نقطه عطف رسیده است.

Post Malone، 21 Savage، Rockstar Frazer Harrison / Getty Images

“Rockstar” در 15 سپتامبر 2017 منتشر شد و در Malone’s نمایش داده شده است آلبوم Beerbongs & Bentleys. این آهنگ در شصت و یکمین دوره جوایز سالانه گرمی نامزد دریافت رکورد سال شد.

“Shape of You” اد شیران با بیش از 2.5 میلیارد آهنگ تنها آهنگ در Spotify با تعداد کل جریان بیشتر است. “Rockstar” است پس از آن “یك رقص” از دریك در جایگاه سوم قرار گرفت.

مالون می گوید كه در حین قرنطینه مشغول كار بر روی آلبوم جدیدی است: او در ژوئیه به WSJ گفت: “من الان روی آلبومی كار می كنم.” “چیزهای زیادی برای گفتن در این زمانها وجود دارد که باعث امیدواری و امیدواری روحیه مردم می شود. زیرا در آمریکا زمان تاریکی است. در تاریک ترین زمان ها ، من فقط سعی می کنم از آن چیز زیبایی بسازم.

“من می خواهم آلبومی بسازم که نشان دهنده این باشد که مردم در زمان تنهایی و نگرانی تنها نیستند و در پایان روز همه ما فقط باید عشق را به همه افراد روی کره زمین نشان دهیم. او نتیجه گرفت. “من فکر می کنم ما چیزهای باورنکردنی درست می کنیم.”

[از طریق]

مطالب جالب  استیو کر در مورد کمبود سرمربیان سیاه پوست در NBA
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *