معترضان فیلادلفیا درگیری با پلیس پس از روانی سیاه مرد کشته شد

عنصر

تیراندازی پلیس در فیلادلفیا در روز دوشنبه (26 اکتبر) اعتراضات را در شهر عشق برادرانه دوباره زنده کرد. طبق گزارش های متعدد ، در ساعات بعد از ظهر بود که پلیس مردی را که بعداً والتر والاس جونیور 27 ساله معرفی شد و گفته می شود چاقو به همراه داشت ، شلیک کرده و کشته بود. برخی گزارش ها حاکی از آن است که والاس اتهامی را به افسران متهم نکرده و دارای بیماری روانی بوده است. گفته می شود مادر وی در صحنه بود و در حالی که در خیابان به دنبال او می آمد ، فریاد می زد که مأموران او را آزار ندهند. پسرش از جلوی وی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

فیلادلفیا گفت: “افسران پاسخ دهنده شاهد مشاهده یک مرد در بلوک بودند. بلافاصله متوجه شدند که او یک چاقو در دست دارد و او دارد آن را بغل می کند و به طور نامناسب از آن چشم پوشی می کند.” به نقل از CBS News ، گروهبان پلیس اریک گریپ. “پس از اصابت ضربه ، مرد بلافاصله چاقو را انداخت و توسط یكی از افسران تخلیه كه او را به داخل ماشین پلیس خود سوار كرد ، اسكوپ شد و او را به بیمارستان Presbyterian منتقل كرد و متأسفانه جان به جان آفرین تسلیم كرد.”

تصاویر تلفن همراه از این حادثه به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است ، اگرچه به نظر می رسد ضبط درست قبل از کشته شدن والاس آغاز شده است. اتفاقی که قبل از ورود افسران رخ داده توسط تماشاگران مستند نشده است. معترضین بلافاصله در محل حادثه دور هم جمع شدند و عصر امروز بسیاری به خیابانها ریخته اند. یک وانت پلیس خالی از سکنه آتش گرفته و اعتراضات فزاینده به صورت آنلاین ثبت می شود. کاربران شبکه های اجتماعی هستند که به اسکنرهای پلیس گوش می دهند و اظهار می کنند که پلیس نیروی انسانی برای مقابله با ساکنان را ندارد. فیلم هایی از افسران با تجهیزات ضد شورش به اشتراک گذاشته شده است و در کلیپ ها ، مردم دیده می شوند که وسایل را به سمت پاسخ دهندگان پرتاب می کنند. در زیر چند پست در مورد مرگ والتر والاس جونیور را بررسی کنید.

[از طریق] [از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>