رفتن به نوشته‌ها

جدید گروه Th1rt3en Pharoahe Monch قطره “مبارزه” با سرو هیل

عنصر

در صورت از دست دادن آن ، Pharoahe Monch اخیراً با دارو جونز درامر جک وایت و مارکوس ماچادو نوازنده گیتار ، مارکوس ماچادو ، برای ایجاد سه گانه جدید خود ، به هم پیوست. در حال آماده سازی برای تحویل آلبوم جدید خود به نام A Magnificent Day For An Exorcism (فرود کامل در 22 ژانویه 2021) ، این گروه رسماً برای به اشتراک گذاشتن آهنگ اصلی پروژه “مبارزه” وارد عمل شده است. سرود معترضانه سیاسی-سنگین با ظاهری از Cypress Hill ، با برخی تصاویر تصویری سینمایی برای انتقال م effectivelyثرتر موضوعات این آهنگ کامل می شود.

فاروآ توضیح می دهد: “نیروی محرک” مبارزه “خشم است بیانیه مطبوعاتی رسمی. “عصبانیت از یک حماسه پایان ناپذیر که بارها و بارها تکرار می شود. ناامیدی من از مردم که صدای اعتراض را نمی شنوند ، تا زمانی که قساوت وحشیانه در تلفن های هوشمند ثبت شده باشد. و هنوز هم ، مردم اجازه می دهند كه ناآگاهی عمدی خود را مورد حمایت و محافظت از مقصر بودن آمریكا قرار دهند. “این خشم با جونز و ماكادو ، مخلوطی از خشم تحریف شده در برابر گیتارهای قدیمی ماشین و طبل پایدار ، كه مونچ و B-Real آنها را نشان می دهد ، مثال زدنی است. در وضعیت مداوم جامعه تأمل کنید.

و بر اساس مشاهدات آنها ، هیچ تعجبی ندارد که آنها تصمیم بگیرند که سرپیچی کنند. اکنون “مبارزه” را بررسی کنید و به دنبال اولین آلبوم th1rt3en باشید تا زود به بازار بیاید. سال آینده.

متن های قابل ذکر

در حالی که ما بر سر اینکه پدر واقعی مسیح کیست دعوا می کنیم
ما هستیم درد و رنج درون یک بحران اقتصادی
فرزندان روح صالحین
تبدیل به خون آشام های سیاه ، گمشده و بی روح
شما بهتر از گردن خود محافظت می کنید و من در مورد Wu-tang یا Isis صحبت نمی کنم >

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *