رفتن به نوشته‌ها

عجیب و غریب مانند ماه Yeezy دمپایی سطوح آنلاین: نگاه اول

عنصر

اگر از طرفداران برند Yeezy كانه وست هستید ، می دانید كه این نقش برای برخی از طرح های بسیار وحشی شناخته شده است. در حالی که طرفداران فکر می کردند Yeezy 750 و 350 اصلی عجیب و غریب هستند ، به محض اینکه West شروع به ارائه مدل هایی مانند Yeezy 700 ، Yeezy Slides و حتی بدنام Foam Runner کرد ، آنها در بیداری بی ادبی بودند. طی چند ماه گذشته ، شاهد مشاهده نمونه های عجیب و غریب بیشتری در اینترنت بوده ایم و اکنون ، یکی از عجیب ترین ها را تجربه کرده ایم.

در این عکس جدید با مجوز از Yeezy Mafia ، می توانیم ببینیم چیزی که به نظر می رسد نوعی سرسره با سوراخ هایی در آن باشد ، دقیقاً مانند Foam Runner فوق الذکر. با وجود این ، پوسته آن نسبتاً سخت است ، بنابراین حتی ممکن است فکر شود که می تواند یک بوت باشد ، اگرچه سوراخ ها این امر را بعید می دانند. در هر صورت ، این یک نگاه عجیب دیگر است که قطعاً طرفداران را با قطبی روبرو خواهد کرد.

در حال حاضر ، تاریخ عرضه کفش تعیین نشده است ، بنابراین برای هرگونه به روزرسانی منتظر بمانید زیرا مطمئناً آنها را به آنها ارائه خواهیم داد شما. مانند همیشه ، در مورد نظرات این نمونه عجیب و غریب ، در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

مطالب جالب  تری کروز تماس سحر و جادو شهر توییت "بد موقع،" طرفداران برای سکس قربانیان قاچاق انسان
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *