رفتن به نوشته‌ها

پاتریک Mahomes پیشنهاد به GF بلافاصله پس از دریافت سوپر باول حلقه

عنصر

ماه گذشته ، پاتریک ماهومس ، ستاره خط حمله کانزاس سیتی رئیسز ، رکورد NFL را با امضای ثروتمندترین قرارداد در تاریخ لیگ. گزارش شده است که 24 ساله قرارداد 503 میلیون دلاری را برای تمدید قرارداد منعقد کرده است و اکنون یک قرارداد جدید در افق ماهومس. قهرمان 24 ساله Super Bowl 54 در استادیوم Arrowhead به تیم خود پیوست و در آنجا حلقه های قهرمانی خود را رسما دریافت کرد ، اما این تنها قهرمانی نبود که در آن روز برگزار شد. پاتریک ماهومس از این فرصت استفاده کرد و از نازنین دبیرستانش ، بریتنی ماتیوز ، خواستگاری کرد و با دیدن عکس ها ، همه چیز را از دست داد.

ماهومس یکی از سوئیت های استادیوم را با گل و همراه با چراغ تزئین کرد تابلویی که روی آن نوشته شده است ، “آیا با من ازدواج می کنی؟” این زوج همانند دوستانشان لحظه بزرگ خود را در Stories احتمالی اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند. بریتنی در کنار عکسی از حلقه نامزدی عظیم خود نوشت: “بنابراین این اتفاق افتاد.” این دو از سال دوم دبیرستان در کنار هم بودند و نزدیک به یک دهه زیر کمربندشان بودند ، آنها تصمیم گرفتند که زمان گام بعدی است. ما فقط می توانیم مشخصات این الماس ها را تصور کنیم.

چند تصویر از مراسم استادیوم Arrowhead را ببینید ، از نزدیک نگاهی به حلقه قهرمانی کانزاس سیتی بیندازید و عکس های روز بزرگ پاتریک و بریتنی را در زیر ببینید .

مطالب جالب  YFN LUCCI و آرمانی سزار گرفتن عکس در تختخواب
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *