رفتن به نوشته‌ها

Omari Hardwick Drag For Chadwick Boseman Tribute Post

Omari Hardwick ادای احترام صمیمانه ای را به دوست خود چادویک بوسمن به اشتراک گذاشت ، که به او کمک کرد تا اولین نقش های اول خود را در هالیوود بدست آورد ، اما برخی از طرفداران از نحوه بیان آن ناراضی هستند.

“Omari Hardwick در اینستاگرام با بیان سخنان پذیرش خود در جوایز تصویر NAACP نوشت:” من آن شب سرنوشت ساز وقت کافی نداشتم تا آنچه را که برای شما زمزمه می کردم به اشتراک بگذارم. بنابراین اکنون خواهم بود. ” “تو گفتی” ای ، برو ادعا کن آن جایزه ای که نام تو از دروازه روی آن بود … از لحظه ای که با تو ملاقات کردم. من نجوا گفتم ، “بوز متشکرم … برای ابرقهرمانی که می دانستم از تو هستی لحظه ای که شما را ملاقات کردم. سپس سریع اضافه کردم …. “ما هنوز هم باید آن فیلم را با هم بسازیم!” پاسخ دادید: “شرط بندی کنید.” “

وی ادامه داد تا خاطرات بیشتری از خود و چادویک به اشتراک بگذارد. در حالی که طرفداران او از آنچه او در مورد گفتن خوشحال هستند گذشت غم انگیز این بازیگر پس از نبرد با سرطان ، برخی در حال انتقاد از هاردویک هستند که ظاهراً همه چیز راجع به خودش ساخته است.

” امت چگونه موفق شدی چادویک را از خود دور کنی؟ ” از طرفداری در پست خود پرسید. “شما در نقش یک فروشنده مواد مخدر بازی کردید و چادویک از بزرگترین الهامات برای آفریقایی-آمریکایی بود. شما حتی نمی توانید این دو را برابر کنید.”

مطالب جالب  تامار براکستون مورد سوused استفاده نامزد قرار گرفت و او را با "خودکشی قتل" تهدید کرد: گزارش

در توییتر ، مردم همچنین نظرات خود را در مورد پست عمری به اشتراک گذاشته اند ، او را روی آن بکشاند.

به نظر شما عمری حرف اشتباهی زده است؟ آنچه در زیر مردم می گویند را مشاهده کنید.

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *