Nyck احتیاط و جوی بادا $$ رها کردن “چگونه شما آن را زنده”

عنصر

Pro Era فعال ترین برچسب در سال جاری نبوده است ، اما این به این معنی نیست که مجموعه مستقر در نیویورک هنوز کار نکرده است پشت صحنه اکنون ، Nyck Caution برای ارائه یک آهنگ جدید فرا رسیده است و از استعدادهای Joey Bada $ $ برای گردآوری “How You Live It” فراخوانده است. همانطور که انتظار می رفت ، این آهنگ با لطف کمتری از Canis Major برخوردار است ، و Nyck Caution وقت کمی را برای پایین آوردن برخی از میله های برتر از دست می دهد. او تأکید می کند: “من از داور بهتر هستم ، اجازه ندهید اینترنت شما را فریب دهد”. “صد کیلوگرم گرم با این عکسهای لعنتی شما را به یک چهره مشهور و مشهور تبدیل نمی کند.”

جوی بادا $ $ اسلاید می زند تا حضور خود را با یک آیه کوتاه اما نازنین ، احساس کند رشد او به عنوان یک emcee و یک جوان تازه توسعه دهنده املاک و مستغلات. “آنها شلیک می کنند ، بهتر است من را بکشند ، من در یک قتل هستم” ، “من این جریانات را کثیف انجام می دهم ، بنابراین من شروع به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کردم / آنقدر طلا گرفتم ، همه این جواهرات احساس گناه می کنند.” اگرچه او میکروفن را قبل از بازگشت ضربات و مضراب رد می کند ، اما احتیاط بیش از آنکه توانایی تحمل اکثر بار را داشته باشد. اگر هر چیزی وجود داشته باشد ، این نشان دهنده شیمی تیم Pro Era است و یادآوری آنچه در سال جدید خواهد آمد.

متن های متنوع

خارج از جیمسون من به یک حیوان تبدیل می شوم ، کودک
نمایش با اریک ، عوضی ، من “احساس می کنم” مانند هانیبال ، عزیزم
بسوز ، برخی کلمات را می غلتم و اکنون تقویمم را دیوانه می کنم
کشورهای مختلف هر شب ، بیایید مقداری سرمایه ، کودک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>