رفتن به نوشته‌ها

NLE Choppa به مردم می گوید “آنها را Travis Scott Burgers Down”

NLE Choppa دستخوش تغییرات عمده ای است. نه تنها در سطح موسیقی بلکه شخصاً نیز هست. او یک سبک زندگی جامع را تطبیق داده است ، حتی یک صفحه YouTube راه اندازی کرده است که سفر خود را با یک رژیم غذایی گیاهی مستند می کند. او مشروبات الکلی و علف های هرز را انداخته و گفته است که دیگر به خشونت رپ نخواهد کرد. برخی می گویند او مرد جدیدی است و از رسانه های اجتماعی خود برای انتشار پیام استفاده می کند.

طی چند روز گذشته ، توییتر و شبکه های اجتماعی به طور کلی به خاطر همکاری جدید تراویس اسکات با مک دونالد دیوانه شده اند. برگر سیگنال رپ اساساً یک چهارم پوند با بیکن و کاهو به همراه یک سس BBQ در کنار سیب زمینی سرخ شده او است. هنوز هم طرفداران در حال گشت و گذار درمورد رانندگانی هستند که به کارمندان می گویند کاکتوس جک آنها را برای آنها فرستاده است. از آنجا که NLE Choppa فواید رژیم غذایی گیاهی را تبلیغ کرده است ، وی به مردم یادآوری کرد که غذایی که می خورید راهی برای به هم ریختن ذهن شما نیز دارد.


دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ

” بخور قبل از اینکه به مردم یادآوری کند که مک دونالد چقدر بد است ، در توئیتی گفت: “مرد سالم که غذای شما هم می تواند با ذهنیت شما هم سازگار باشد.” “ بگذارید همبرگرهای تراویس اسکات به بازار کشاورزان بروید و سبزیجات بخورید !! گیاهان را بخورید همکاری های تراویس اسکات با مک دونالد اولین همکاری مشهور این شرکت از زمان راه اندازی همبرگر مک جوردان در سال 1992 است. به نظر می رسد مک دونالد بیشتر این کلاش های مشهور را برای آینده در اختیار دارد تا تلاش کند درخواست یک جمعیت دموگرافی جوان که احتمالاً حتی هنگام راه اندازی همبرگر مک جوردان زنده نبودند.

توییت های NLE Choppa را در زیر ببینید. آیا برگر تراویس اسکات را امتحان کرده اید؟ آیا شما رژیم غذایی گیاهی ندارید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

مطالب جالب  کانزاس سیتی روسز هواداران بو را هنگامی که بازیکنان در حین سرود ملی با Texans ارتباط برقرار می کنند ، هواداران خود را نشان می دهند تیم های ورزشی همچنان حمایت خود را از علل مبارزه با وحشیگری و نابرابری پلیس نشان می دهند ، اما بسیاری از طرفداران با این روش موافق نیستند. کالین کاپرنیک پس از شروع مبارزات زانو زده خود از لیگ ملی فوتبال مورد حمله سیاه قرار گرفت و در حالی که اکثر لیگ تصمیم گرفتند در طول سرود ملی در کنار او تعظیم نکنند ، تقریباً همه بازیکنان اکنون نشانه های همبستگی خود را نشان می دهند. پیش از بازی امروز (10 سپتامبر) Kansas City Cheifs vs Houston Texans ، بازیکنان هر دو تیم اسلحه ها را برای لحظه ای سکوت برای عدالت اجتماعی بهم متصل کردند. به جای سکون ، قبل از اینکه طرفداران با اجرای خروشان "Tomahawk chop" ، شعاری را که توسط آمریکایی های بومی نژادپرستانه و توهین آمیز خوانده می شود ، از سکوها با صدای بلند هوازدگی روبرو شوند. جیمی اسکوایر / کارمندان / گتی ایماژ لحظه تحریف شده توسط دوربین ها ضبط شد و به سرعت در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. از سران خواسته شده است تا نام تیم خود را تغییر دهند ، دقیقاً مانند Redshins واشنگتن که اخیراً اعلام کرده اند مانیکر خود را کنار گذاشته اند. با این حال ، طرفداران استدلال می کنند که نام "رئیس" مشکلی ندارد و مردم به دلیل جو سیاسی-سیاسی امروز بیش از حد حساس می شوند. چند پاسخ و همچنین یک کلیپ ویدیویی از لحظه اتصال بازو امروز را در زیر ببینید.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *