رفتن به نوشته‌ها

NLE نیو دو نفره پایین در تراویس اسکات و مک دونالد نظرات

عنصر

هنگامی که NLE Choppa به پیروان خود گفت از خرید وعده غذایی تراویس اسکات در مک دونالد دست بردارند ، وی هیچگونه شراره ای نسبت به La Flame نخواهد داشت. او به راحتی مزایای سبک زندگی گیاهی را تبلیغ می کرد.

رستوران های فست فود به طرز مضحکی ناسالم هستند ، چیزی که NLE Choppa در چند سال گذشته به آن پی برده است. رپ 17 ساله با وجود مشغله زیاد ، یک رژیم غذایی گیاهی را نگهداری می کند ، که شامل رشد میوه ها و سبزیجات خود در باغ خود است.

او امروز در باغ خود یک به روزرسانی ارسال کرد و در اطراف خود قدم زد حیاط پشتی و نشان دادن برخی گیاهان تازه خیار و هندوانه با مادرش ، اما او همچنین مدتی طول کشید تا منظور خود را از گفتن به مردم برای جلوگیری از خوردن وعده غذایی تراویس اسکات مشخص کند.

“این افراد می گویند من به نظر می رسم متنفر است زیرا من به کسی گفتم که از خوردن برخی از گه ها صرف نظر کند که برای آنها خوب نیست. ” “اگر چیزی باشد ، به نظر می رسد مثل یک حامی هستم. دیگر از خوردن دوره مک دونالد دست بردارید. این گریه گوشت انسان است. این گریه فریب خورده است. داداش ، این گه حتی غذای واقعی هم نیست. شما می توانید به YouTube بروید و آنچه را که هستید جستجو کنید آنها گوشت انسان را در چرخ گوشت این احمق ها پیدا کردند ، مرد. من فقط می گویم ، من به همه شما اهمیت می دهم. من حتی دیوانه نیستم ، حتی تحت فشار نیستم. من فقط گریه می کنم . من هرگز نفرت انگیز نبوده ام. از هیچ کس متنفر نیستم. “

مطالب جالب  آدیداس Yeezy اطلاعات 451 شایعه انتشار نازل

آیا فکر می کنید NLE Choppa نکته ای دارد؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *