رفتن به نوشته‌ها

NIKI قطره اولین آلبوم “Moonchild”

عنصر

ممکن است او هنوز یک نام خانوادگی نباشد ، اما وقتی تک آهنگ محبوب شما به یک احساس ویروسی TikTok تبدیل شود ، فقط مسئله زمان است.

خواننده / موزیکال اندونزیایی jack-of-all-trades برای اولین بار با همکاری وی با “88 سالگی” ، “نیلی” مورد توجه بسیاری قرار گرفت. نوای شاد و پاپ مصنوعی نوعی ترفند و برجسته موسیقی برای NIKI بود.

اکنون ، او به قول هیجان صوتی با مونچیلد عمل کرده است ، آلبومی که نامش را به عنوان نامه عاشقانه اش برچسب زده است به موسیقی NIKI گفت: “كلمه” مهد کودک “هنگامی كه من برای گذراندن مرحله ای از بیدار ماندن در ساعات ناشایست شبانه و صرفاً برای نوشتن موسیقی بیدار می شدم ، به من آمد.

او ادامه داد ،” کارهای قبلی من در مورد عشق و جوانی ، این آلبوم ریشه در خود دارد. این اساساً یک مثل موسیقی درباره رشد است که مناسب است زیرا دقیقاً همان اتفاقی است که هنگام ساختن آن برای من افتاده است. این بدون شک چالش برانگیزترین پروژه ای بود که من در آن کار کرده ام ، اما من این تجربه را برای جهانیان عوض نمی کردم! “

افشاگری پیچ و تاب دار با امضای خواننده جعلی اثیری خوانده می شود ، در بالای جریان اصلی R&B / Pop قرار گرفته است. چیزی عجیب و غریب ، ترکیبی از معروفیت تیلور سوئیفت و CASE STUDY 01 Daniel Caesar ، باعث می شود مخاطبان در طیف موسیقی به یاد ماندنی شوند.

[via]

مطالب جالب  رابین گیونز با نامه های متوقف و انصراف از مایک تایسون و جیمی فاکس بازدید می کند بیش از بیوگرافی
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *