رفتن به نوشته‌ها

Niecey نش ازدواج نوازنده جسیکا بتس: “LoveWins”

عنصر

پنج ماه بعد از نهایی کردن طلاق خود از شوهر سابق خود ، نیسی نش دوباره یک زن متاهل است. در دسامبر سال 2019 ، نیکی نش تقاضای طلاق از جی تاکر را ارائه داد ، اگرچه طبق گزارش ها ، زوج سابق در ژوئن همان سال از هم جدا شدند. نیسی صریحاً در مورد حرکت بدون پشیمانی به جلو صحبت کرده است ، اما او زندگی عاشقانه خود را تحت فشار قرار داده است. روز دوشنبه (31 آگوست) ، بازیگر ماه را با به اشتراک گذاشتن در جیسیکا بتس با موسیقیدان در اینستاگرام ، بسته کرد.

در اینستاگرام ، نیکی نش عکسی از خودش به همراه بتس را که از راهرو عبور می کرد به اشتراک گذاشت. وی در زیرنویس عکس نوشت: “خانم کارول دنیس بتس.” در صفحه جسیکا بتس ، او نوشت: ” من یک همسر کامل دارم .” اخبار ازدواج جهان را غافلگیر کرد زیرا این اولین باری است که کسی می داند که نیسی جدا از جامعه LGBTQIA + است.

در سال 2018 ، در حالی که نایشی نش هنوز با تاکر ازدواج کرده بود ، بتس در این سریال ظاهر شد پایانی پنجه ها . این دو با هم در اپیزودی که نش لباس عروسی برای صحنه پوشید با هم آواز خواندند. به زوج خوشبخت تبریک می گوییم و می توانید از سال 2018 کلیپ آنها را در زیر ببینید.

مطالب جالب  دیو Chappelle می گوید منتقدان به "خفه F * CK تا برای همیشه لطفا برای" در طول امی گفتار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *