Nick Chubb ، Austin Ekeler و بیشتر مصدومین در هفته 4 NFL فصل

هفته 4 فصل NFL با تعدادی مصدومیت از بازیکنان ستاره در سراسر لیگ روبرو شد. Browns در حال دویدن به عقب Nick Chubb، Chargers running back Austin Ekeler، Bucs tight end O.J. هاوارد و سایر موارد از مسابقات انتخابی خود خارج شدند.

Austin Ekeler، Nick Chubb، OJ howard شان ام. هافی / گتی ایماژ

چوب در جریان پیروزی 49-38 براون ها مچ پای خود را غلتاند گاوچرانها ، اما توانست به رختکن برود.

کوین استفانسکی ، مربی تیم Browns ، بعد از بازی گفت: “ما فقط نمی دانیم.” چاب روز دوشنبه MRI از زانو می گیرد.

“اعتبار بازیکنان” ، استفانسکی به 92.3 The Fan گفت. “ما برنامه های مختلفی برای اجرای برنامه داشتیم که به آنجا می رفتیم و با برنامه همراه بودیم. ما چند کار انفجاری داشتیم. اما اعتبار بازیکنان. “

به نظر می رسید آستین اکلر در جریان باخت Chargers به ​​Bucs از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شدیدی شده و باید از زمین خارج شود. سرمربی آنتونی لین گفت که “به نظر می رسد بسیار بد” ، اما شدت مصدومیت او را گسترش نداد.

O.J. هوارد همچنین پس از مصدومیت آشیل آشیل که سرمربی بروس آریانس از پایان فصل می ترسد ، از آن بازی برای باكس اخراج شد. هوارد نقش مهمی را در تقسیم ضربه محکم و ناگهانی با راب گرونکوفسکی در موقعیت تنگاتنگ امسال ایفا کرده است.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>