NFL Saints Blocked Saints تلاش کرد تا با تجارت تجربی Clowney را امضا کند: گزارش

Jadeveon Clowney موافقت کرد که با تیتان های تنسی ، یکشنبه امضا کند. با این حال ، طبق گزارشات ، مقدسین آماده بودند که در یک لیست منحصر به فرد که قبلاً توسط NFL رد شد ، Clowney را امضا و معامله کنند.

 Jadeveon Clowney، Saints، Titans رالف فرسو / گتی ایماژ

ESPN گزارش می دهد مقدسین قصد داشتند تیم دیگری با Clowney امضا کنند ، پاداش خرید وی را پرداخت کنند و سپس در ازای انتخاب پیش نویس ، Clowney و حقوق باقیمانده او را به Saints معامله کنند. این امر می توانست به مقدسات کمک کند پول دلخواه کلون را دریافت کنند ، اما بدون اینکه از سقف حقوق آنها بگذرد. NFL این ایده را رد کرد و گفت که این یک راه حل برای یک تیم برای خرید پیش انتخاب است.

Saints برای خرید انتخاب دور دوم و یک بازیکن به تیم مشخص نشده آزاد بودند. قبل از کاهش فهرست به 53 بازیکن ، مقدسین فقط 7 میلیون دلار فضای مجاز برای 2020 داشتند. ، و این استراتژی متناسب با شرح است. علیرغم تلاشهایشان ، مقدسین نتوانستند یکشنبه Clowney را که به پیوستن به تیتان ها موافقت کرد ، امضا کنند.

پیشنهاد نهایی Saints 2 میلیون دلار کمتر از Titans بود.

فصل NFL این پنجشنبه ، 10 سپتامبر برمی گردد. .jpg “/>
مقدسین هنگام تلاش برای به خدمت گرفتن Clowney یک استراتژی آزمایشی را امتحان کردند ، که توسط لیگ رد شد.
https://www.hotnewhiphop.com/nfl-blocked-saints-attempt-to- دلقک امضا-با-گزارش-تجارتی-تجارت-خبر .117356.html

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>