فاز Netflix بکشد خارج 30 روز آزمایش رایگان در ایالات متحده

عنصر

به نظر می رسد Netflix آنقدر بزرگ شده است که برای فریب مشتریان جدید به آزمایش 30 روزه رایگان نیاز ندارد. این شرکت می گوید که در تلاش است تا برای پیدا کردن راه های جدید برای جذب مشتریان بالقوه ، از این منحنی ها جلو بماند. ، “یک نماینده برای غول پخش جریانی گفت.

ایالات متحده تنها جدیدترین بازاری است که Netflix در آن 30 روز دوره آزمایشی رایگان خود را حذف کرده است. به عنوان مثال دادگاه یک ماهه بیش از دو سال در مکزیک از گذشته بوده است.

این بدان معنا نیست که این شرکت کاملاً مخالف ارائه مجانی است.

ایالات متحده بینندگان می توانند از مجموعه فیلم های کامل و قسمت های تلویزیونی در سایت تماشا رایگان Netflix که اخیراً راه اندازی شده است ، پخش جریانی کنند. بینندگان می توانند بدون نیاز به عضویت ، در دو وب سایت نامزد دریافت جایزه اسکار به عنوان دو پاپ ، جعبه پرندگان و قسمت های آزمایشی نمایش اصلی Netflix در وب سایت دسترسی پیدا کنند.

هنوز ، با بسیاری از نمایش ها و فیلم های عالی ، نتفلیکس را به نفع سرویس های پخش جریانی جدیدی که دارندگان حق چاپ آنها راه اندازی کرده اند ترک می کنند (طرفداران دفتر ، ما درد شما را احساس می کنیم) ، فقط زمان مشخص خواهد شد که آیا این موارد حرکت مناسب برای شرکت می باشد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>