جوک ها Nene Leakes درباره اتهام فرانسه مونتانا امور

عنصر

از زمان عزیمت وی ​​از زنان خانه دار واقعی در آتلانتا ، NeNe Leakes نشان داده است که چرا اجازه دادن به دور شدن از حق رای دادن ایده خوبی نبوده است. او طلای تلویزیون واقعیت است و در چند روز گذشته ، همه چیز را دوباره ثابت کرده است.

به دنبال حضور وندی ویلیامز در برنامه گفتگوی اندی کوهن ، جایی که او در واقع بدون دوستانش RHOA NeNe را “خسته کننده” خواند. برای حمایت از او ، دوستی آنها تخلیه شد و قابل درک است. پس از آن ، NeNe با ارسال چند توییت وندی را متهم به معتاد به کوکائین کرد و همچنین اندی کوهن را نژاد پرست خواند.

در حالی که وندی معمولاً نبردهای خودش را انجام می دهد ، مادینا مالینا در حال رشد هیپ هاپ برای دوست خود وارد رینگ شد و NeNe را به خیانت به همسرش گرگ با فرانسوی مونتانا متهم کرد.

“چرا نمی توان شما در مورد بخشی صحبت نمی کنید که وقتی ما در یک کامیون بودیم ، اجازه می دادید فرانسوی ها همه قاپ شما را لمس کنند؟ ” از مالینا در ویدیویی که در شبکه های اجتماعی در حال بحث است ، پرسید. “درست است ، همه شما زیر نظر فرانسوی مونتانا بودید. یک زن کاملاً متاهل ، NeNe.”

افسانه تلویزیون واقعیت از آن زمان به شایعات پرداخته و با همه اینها در اینستاگرام شوخی کرده است.

“در جستجوی این کت لعنتی کهfrenchmontana SNATCHEDDDDDD را انجام داد” ، NeNe خندید و تصویری از خودش را که مشغول کندن در کیفش بود ، به اشتراک گذاشت. “برای حفاری عمیق تر شیلی.”

به نظر شما NeNe و وندی چقدر مایل به رفتن هستند؟ و آیا مدینه اطلاعات بیشتر در مورد NENE؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>