نلی salsas در کفشهای کتانی برای ضربه زدن به کلاسیک خود “سوار بذله گویی من” در “DWTS”

عنصر

فصل جدید Dancing With the Stars در حال انجام است و اولین نمایش آن پر از شگفتی های چشمگیر بود. هنگامی که اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه نلی در حال نمایش کارهای پا و فانتزی خود در این مجموعه محبوب و طولانی مدت است ، طرفداران هیپ هاپ نمی دانستند که نماد سنت لوئیس چه چیزی را می تواند روی میز بیاورد. در شماره ابتدایی خود ، نلی و شریک زندگی او دانیلا کاراگاچ تصمیم گرفتند با چاقو به سالسا بروند در حالی که با موفقیت بزرگ نلی “سوار شوخ طبعی من” می رقصیدند. او در هنگام اجرای خود به جای کفش رقص سالن ، کفش های ورزشی به پا کرد و حتی یک عکس برگرداند.

نلی در مورد تصمیم خود برای پیوستن به Dancing With the Stars و داشتن نظرات اولیه صحبت کرده است. “فکر می کنم روز اول مثل این بود که” چه جهنمی می کنم؟ ” این رپ گفت: “قطعاً یکی از آن روزها بود ، اما هرچه بیشتر به آن پرداخته ام ، شریک زندگی ام – الهام من ، مربی من – بسیار خوب است.” “من فکر می کنم که در یک شرایط خاص با من کنار بیاید ،” مطمئنی؟ من نمی دانم که آیا این مرحله را خواهیم گرفت ، “این من هستم. او فقط آن را به خانه میخکوب می کند ، مانند” یو ، تو می تواند این کار را انجام دهد. “”

در پایان ، قضات 16 به 30 به نلی و دانیلا دادند. در زیر واکنش به عملکرد نلی را بررسی کنید.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>