نلی افتخارات خود در اواخر خواهر با “رقص با ستاره های” عملکرد

عنصر

پانزده سال پیش ، نلی با از دست دادن خواهرش ، جکی دوناهو ، از سرطان خون ، دچار یک ضرر غم انگیز شد. گزارش شده است که خواهران و برادران یک کمپین برای یافتن اهدا کنندگان مغز استخوان راه اندازی کرده بودند اما متأسفانه ، جکی در مارس 2015 به بیماری او تسلیم شد. نلی در هنگام اجرای Dancing With The Stars خواستار ادای احترام به خواهر فقید خود شد و با شریک زندگی خود در یکی از جکی ها برقص آهنگ های مورد علاقه: “هیچ کس نمی داند” توسط پروژه تونی ریچ.

نلی قبل از اجرای خود چند خاطره خوب از خواهرش تعریف کرد. رپر گفت: “خواهرم جکی برای من بسیار خاص بود – او خواهر بزرگ من بود ، بنابراین قطعاً مانند آن رفتار کرد.” “او یک کوکی واقعی سختگیر بود ، چنین فردی دوست داشتنی و دلسوز ، [و] کاپیتان کشتی بود تا زمانی که دیگر قادر به حضور در آن نبود.”

بنیاد جکی Jes Us 4 هنگامی که نلی و خانواده اش در تلاش برای یافتن اهداکنندگان مغز استخوان برای خواهرش بودند ، راه اندازی شد و در حالی که وی نتوانست به او کمک کند ، خواننده رپ گفت که هفت نفر دیگر کبریت پیدا کردند. نلی گفت که “یکی از بدترین روزهای زندگی من” بود که متوجه شد خواهرش درگذشته است ، اما در آخرین روزهای او ، او مطمئن شد که او می داند که از فرزندانش مراقبت خواهد کرد.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>