رفتن به نوشته‌ها

NBA Youngboy طول می کشد لحظه به تأمل در “اعتیاد به مواد مخدر”

عنصر

Youngboy Never Broke Again خود را به عنوان یکی از جذاب ترین هنرمندان این نسل جدید تثبیت کرده است. سه سال از ظهور او می گذرد اما پروژه به پروژه ، او همچنان ثابت می کند که صدای جدیدی برای جنوب است. این خواننده رپ از انتشار آخرین پروژه خود ، Top – یک پروژه 21 قطعه ای که تنها ویژگی های آن از اسنوپ داگ و لیل وین است ، شروع به کار می کند. فراتر از این ، او کنترل کل پروژه را در دست می گیرد ، و از آن به عنوان لحظه ای استفاده می کند تا بتواند جنبه هایی از زندگی خود را که به طور عمومی پخش نمی شود ، درک کند.

افتتاح پروژه با “اعتیاد به مواد مخدر” ، NBA Youngboy قبل از شیرجه رفتن در اعماق بانگرها ، کمی هوشیاری به هواداران می دهد. حلقه گیتار مالیخولیک همزمان با بازتاب NBA Youngboy در خیابان ها ، زنان و پول ، آغاز می شود.

“اعتیاد به مواد مخدر” NBA Youngboy را در زیر ببینید.

قابل نقل متن ترانه من هیچ قله ای ندارم ، خون را در خیابان ها بگذارم – قبلاً برای شستن لباس هایم در داخل سینک ظرفشویی استفاده می کردم ، اکنون یک nigga جوان روی mink راه می رود – مراقبت از تکین از داگ من ، خودم را رئیس کردم ، آنها “یکی را برمی دارند ، او چشمک می زند” – “برای یک nigga به شهرت رسیده بود ، من در سلول نشسته بودم” ، nigga جوان لینک های آنها را از بین می برد < برزیلی> در

مطالب جالب  بزرگ شان می گوید مردم ارتباط "IDFWU" با مرگ ریورا سایت بود «زیان"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *