رفتن به نوشته‌ها

NBA Youngboy روشن مشارکت در مبارزه با بازار: “ترک من که”

عنصر

Youngboy Never Broke Again عادت به پرتاب دست هنگام عادت ندارد. شنونده این نوع برداشت را از موسیقی خود می گیرد. به طور کلی یک شخصیت بسیار تهدیدآمیز ، YB هرچه بزرگتر می شود با حامیان خود بیشتر باز می شود و به دنیا اجازه می دهد بخشهایی از زندگی شخصی او را ببیند و بچه هایش ، داخل خانه اش و موارد دیگر را به نمایش بگذارد.

خیلی خوب است که درباره جوان 20 ساله ای که به نظر می رسد همیشه درگیر گریه های دیوانه ای است ، بیشتر بدانید.

این هفته ، یک ویدیو در حال پخش از رپر است در طول سفر به بازار ، در حالی که خدمه اش درگیر شدند. NBA Youngboy ظاهراً از این موضوع ناراحت بود و آن را به حرکت در می آورد ، اما طرفداران او خواهان توضیح این بودند که پس از بازنشر کلیپ توسط DJ Akademiks ، چه چیزی خراب شد.

او با یک توضیح سریع در توییتر موظف شد .

“هرگز دوباره شکست” نوشت: “آنچه که اتفاق افتاده است ، آنچه را که من دیدم این بود که یک الاغ فریاد می زدند” مرا از آن دوست من بیرون بگذارند “. رمزگشایی از سخنان او ، به نظر می رسد که جنگ فقط در اطراف او بوده است ، دقیقاً درگیر او یا خدمه او نبوده است. این ممکن است توضیح دهد که چرا او اینقدر بی دقتی بود ، هدفون هایش را روشن نگه داشت و فقط کنار آن قدم زد. او حتماً اخیراً در حال گذر از بازار بوده و می خواسته ببیند چه اعتیاد به مواد مخدره ایجاد شده است.

مطالب جالب  YBN Nahmir شیپور خاموشی Yo Gotti به صورت "پاپ مانند این"

به نظر شما چه چیزی پایین آمد؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *