NBA می گوید اعضای خانواده است که سوگند خارج از محدوده در طول بازی

عنصر

برای اولین ماه حباب NBA ، بازیکنان به تنهایی در اورلاندو بودند. در اصل ، آنها مجبور بودند اعضای خانواده خود را پشت سر بگذارند و هنگام برقراری ارتباط با عزیزانشان از طریق اسکایپ یا زوم ، به بازی ادامه دهند. با این حال ، NBA به دوستان و خانواده نزدیک خود اجازه حباب داده است و طی چند روز گذشته آنها در قرنطینه بوده اند و در عین حال آزمایش هایی را انجام داده اند. سرانجام ، این دوره قرنطینه رو به پایان است و اکنون ، خانواده ها و مدیران می توانند بازی ها را از جایگاه تماشا کنند.

امروز ، NBA تصمیم گرفت قانون این تماشاگران جدید را با ارائه رهنمودهایی وضع کند. که مرحله پلی آف را پشت سر می گذارد. این مفهوم کاملاً ساده است. اساساً ، شما نمی توانید فحش و فحاشی دهید ، در حالی که نمی توانید داوران را کباب کرده و برای مقابله با آنها به زمین بروید.

این دستورالعمل ها کاملاً ساده و عقل سلیم هستند ، زیرا بازی ها تماشاگران کمتری دارند ، شما می توانید صدای بسیاری از صحن را کاملاً واضح تر بشنوید که می تواند منجر به بدبختی شود. با این حساب ، به راحتی می توان فهمید که چرا NBA نسبت به فحاشی سخت گیری می کند.

با ورود به مرحله دوم مرحله پلی آف ، دیدن اینکه چگونه اعضای خانواده به آرامی در مشاهده ادغام می شوند ، سرگرم کننده خواهد بود. تجربه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>