رفتن به نوشته‌ها

Nas یک ویلد 50 ساله “Wildin ‘Out Tour” را به یاد می آورد: “آیا این بچه می خواهد آن را بسازد؟”

عنصر

Nas در حال اجرا مطبوعات کامل زیر است انتشار آخرین آلبوم او ، بیماری کینگ . این آلبوم یکی از مجموعه کارهای بهتر وی را در سالهای اخیر مشخص کرده است و بیشتر این اعتبار به دلیل Hit-Boy . طی هفته گذشته ، ناس داستانهای ناگفته بسیاری را به اشتراک گذاشته است اما در مصاحبه اخیر خود با وینو ، وی در مورد رابطه خود با 50 Cent که به عقب برگردد. وین از ناس در مورد زمان بیرون آوردن Fif از صحنه در Summer Jam در 2014 پرسید – لحظه ای عظیم برای نیویورک.

“این خوب بود. من فکر می کنم من و 50 ساله ، ما کاری نکرده ایم مدتی جام جم تابستانی. احتمالاً او بیشتر از من است. خوب بود زیرا روی صحنه کوئینز بود. کوئینز ، نیویورک. ” سپس ناس از پشت سر هم به تاریخ خود می پرداخت.

“مرد من همیشه با من آویزان می شد. منظورم این است که استودیو ویبره می شود. ما با هم به تور می رفتیم.” “من و فیف ، ما به عقب برگشته ایم. من به یاد می آورم 50 ویلین” بیرون. وایلین “در تورها حاضر شود ، مانند ، می دانید ،” در حالت های مختلف و همه چیز را به درام تبدیل می کنیم. من دوست دارم ، “این بچه بخواد آن؟ … “من مثل او هستم ، او آماده است تا به هر حرکتی برسد. من مثل” شما می دانید که روی صحنه هستید ، فرصت پیدا کردید؟ استعداد باورنکردنی دارید ، شخص من. ” من فقط آن را در او دیدم. آن آتش. من همیشه استعداد او را می دیدم و به استعداد او احترام می گذاشتم. “

کلیپ زیر را ببینید.

مطالب جالب  Silento و Arrest او همچنان پس از انتشار عکسهای واضح
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *