جزئیات مولاتو آنچه با گوچی مانه و دریافت Cardi B “WAP” سازگار بود تماس بگیرید

رپرها این روزها از هیچ کجا بیرون می آیند. بعضی اوقات ، حتی نمی توانید داستان اصلی آنها را ردیابی کنید ، به اینترنت اجازه می دهید تا روایتی از خود بسازد. هرچند قطعاً در مورد مولاتو 21 ساله اینگونه نیست. او قبلاً به عنوان اولین خواننده زن رپ از آتلانتا که موفق به دریافت پلاک طلای گواهی شده توسط RIAA شده است ، تاریخ ساز شد. “Bitch From Da Souf” بعد از اینکه Trina و Saweetie روی ریمیکس قدم زدند ، یک ملکه جدید را در بازی رپ افتتاح کردند ، زندگی خود را به خود گرفت. آمدن Mulatto به خوبی مستند شده است. سالهای ناجور نوجوان او در Lifetime’s The Rap Game که در آن فصل اول برنده شد ، روایت شد. او در آن زمان 16 ساله بود. پنج سال بعد رو به جلو حرکت کرد و Mulatto در هیپ هاپ مسیر خودش را تراشید ، در زمانی که شاهد قیام زنان MC هستیم.

“من اولین رپر انفرادی زن از آتلانتا هستم که طلا می روم. بنابراین مثل الان ، می توانم بگویم من ملکه جنوب هستم. “او در آخرین قسمت ما در On The Come Up به HNHH گفت. “وقتی من آن معامله را از بازی رپ رد کردم ، بسیاری از مردم مانند این بودند ، … می دانید ، شما اشتباه می کنید. شما دیگر این فرصت را نخواهید یافت. خیلی بزرگ نباش. “و این برای آن دسته از افراد است.”

mulatto new مصاحبه

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

خانه او پر از موسیقی رپ جنوبی و موسیقی دام از منطقه بود. واکا در Riverdale زندگی می کرد ، همسایه لعنتی بود و دلیل این که او چنین طرفدار گوچی مانه است ، پدرش را اعتبار می داند. اوضاع برای مولاتو در تابستان گذشته کاملاً حلقوی شد ، زمانی که او اولین آهنگ Queen Of Da Souf ، “MuWop” را منتشر کرد. تعبیر “Freaky” از گوچی مانه و گرفتن یک فیلم آیه ای از GuWop ، نشانه مشترک آرزو شده دیرتر از آنچه بسیاری از گوچی انتظار داشتند ، آمد. او حتی به آیه ای که سعی در امضای مولاتو داشت رپ می زند ، اما وی قبلاً امضا شده است.

“تهیه کننده ای که” Muwop “را ساخته بود مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و او مانند” آره ” من آن را برای گوچی فرستادم و او مثل این بود ، “بله ، من آیه را می خوانم ، اما وضعیت برچسب او چیست؟ من می خواهم او را امضا کنم. او امضا کرد؟ “” بنابراین این کلاه نبود وقتی که او گفت که او سعی کرد مولاتو را امضا کند و او قبلاً امضا شده است. ” “حتی وقتی گوچی را ملاقات کردم ، او مثل این بود که … مرد ، چطور دلم برایت تنگ شده است؟ مثل اینکه ، من فک کردم. “”

مولاتو واقعاً در رویاهای کودکی زندگی می کند. یکی که او از سن 10 سالگی خیال پردازی کرده است.

در آخرین قسمت On The Come Up ، مولاتو جزئیات بزرگترین عکس سفر او از The Rap Game ، Queen Of Da Souf ، Cardi B & Megan Thee Stallion “WAP ،” و خیلی بیشتر.

مصاحبه کامل را در زیر بخوانید ، برای وضوح کمی ویرایش شده است. در زیر می توانید آن را به صورت تصویری بگیرید.

[محتوای جاسازی شده]


HNHH: مولاتا کیست؟

مولاتو: مولاتو اولین رپر انفرادی زن از آتلانتا است که به Gold می رود. عادت زنانه. من واقعاً هستم من 21 ساله هستم ، من مثل ملکه جنوب هستم. صدای معتبر برای مردم. بیرون آمدن ، بیرون آمدن از ماجرای گل و لای.

وقتی بچه بودید و در آتلانتا بزرگ می شدید ، آن جو و محیط برای شما چگونه بود؟

من در کلمبوس ، اوهایو متولد شدم ، اما پدر و مادرم از دو سالگی به آتلانتا نقل مکان کردند ، بنابراین مثل اینکه ، من واقعاً چیز دیگری جز این نمی دانم آتلانتا و سپس ، به طور خاص ، من در جبهه جنوبی آتلانتا در شهرستان کلیتون بزرگ شدم. ما آن را ClayCo می نامیم. بنابراین ، مثل این است که کشور از آنجا وارد می شود. من اهل شهر نیستم. من اهل ClayCo هستم ، بنابراین بیشتر کشور است. من تمام زندگی خود را به مدرسه ClayCo می بردم ، مانند دبستان تا دبیرستان. شما می دانید که با بزرگ شدن در آتلانتا ، موسیقی دقیقاً مانند جاسازی شده در شما بود. احساس می کنم اگر من در کلمبوس بزرگ می شدم ، احتمالاً رپ یا رپ امروز من نبودم. به همین دلیل است که من اعتبار زیادی را از کجا دارم. مثل ملکه دا سوف ، “Bitch From Da Souf” ، کج بیل ATL. مانند ، من همیشه اعتبار خود را از جایی که اهل آن هستم می دانم ، زیرا این امر مانند این است که در هر جای دیگر بزرگ شوم. من احساس نمی کنم که نتیجه مشابهی داشته باشد.

چه نوع هنرمندانی از همسایگی خود را در خیابان می دیدید که باعث شده رپ به عنوان یک انتخاب شغلی مناسب به نظر برسد برای شما؟

افراد زیادی در آتلانتا ساخته شده اند که از شهر ساخته اند. بنابراین مثل اینکه ، در آتلانتا بزرگ شدم و آرزو داشتم که یک خواننده رپ باشم ، خیلی ملموس احساس شد. مثل این است که خیلی های دیگر از شهر ، واقعاً آن را ساخته اند. مثل ، من هم می توانم. به طور خاص تر ، مانند Waka از Riverdale. وقتی پدر و مادرم برای اولین بار به اینجا نقل مکان کردند ، ما ابتدا به ریوردیل نقل مکان کردیم ، می دانید چه می گویم؟ گوچی مثل اینکه من در تیپ بزرگ شدم. گوچی از همان ابتدا همیشه رپر مورد علاقه من بوده است. گوچی همیشه رپر مورد علاقه من بود. من در OutKast بزرگ شدم. واقعاً ، فقط رپ آتلانتا. این بسیار دیوانه است زیرا آتلانتا برای یک دقیقه طولانی پیشتاز موسیقی هیپ هاپ بوده است ، اما هیچ چهره ای زنانه برای آن نبوده است ، می دانید چه می گویم؟ بنابراین ، مثل اینکه ، من شهرم را به پشت می پوشانم.

من می دانم که شما از ده سالگی شروع به رپ کردن کردید ، اما قبل از آن ، برخی از مواردی که به آنها علاقه داشتید چه چیزهایی بودند در مدرسه آرزوهای شما قبل از اینکه بخواهید رپر شوید ، چه بود؟

قبل از رپ ، من دوست داشتم – خوب ، هنرهای زبان همیشه موضوع مورد علاقه من بود. من یک دختر مدرسه ای بودم ، مثل کتاب های سنگین ، از آموزش و پرورش. اما من در همان زمان محبوب بودم. بنابراین مانند این شعر و فقط توجه به هنرهای زبانی و نوشتن ، مقاله ها و موارد دیگر است ، این نوع مانند تبدیل به شعر و رپ می شود. اما این واقعا واقعی بودن در مدرسه شروع شد. مثل اینکه ، من همیشه عاشق بزرگ شدن مدرسه بودم. شعرهای آنها به شعر تبدیل شد ، احتمالاً به این دلیل که می دانید ، در آتلانتا بزرگ شده اند ، فقط در اطراف موسیقی هستند ، فقط در شهر خلاقان و موسیقی سیاه.

 mulatto queen of da souf < / p>

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

چه نوع موسیقی در خانه بزرگ شدن پخش می شد؟

موسیقی قدیمی دام در خانه در حال بزرگ شدن پخش می شد. گوچی به یک دلیل همیشه رپر مورد علاقه من بوده است. این همان چیزی است که من در آن بزرگ شده ام. من به گوچی گوش دادم زیرا این همان چیزی بود که در خانه بازی می کرد. پدر من در رپ جنوبی بزرگ بود و فقط ظاهر شد.

تجربه شما در دبیرستان چگونه بود؟

در دبیرستان ، من بسیار محبوب ، اما من در مورد تحصیلاتم واقعیت داشتم ، بنابراین مثل اینکه ، من در همه کلاسهای افتخار ، کلاسهای AP ، افتخارآمیز شرکت می کردم. من هرگز در کارتهای گزارش خود چیزی کمتر از B. نساختم. بنابراین ، مثل اینکه ، من دختر محبوب بودم. من محبوبیتم را جالب کردم ، اما هنوز یک آدم ناخوشایند هستم. من سر میز ناهار بودم ، کباب می کردم و آزاد می شوم ، اما مثل اینکه بعد از آن درست به کلاس می رفتم. من در مورد تحصیلاتم بازی نکردم.

شما گفتید پدرتان شما را به مسابقات درگ می آورد ، درست است؟ بنابراین می توانید کمی در مورد چگونگی تأثیرگذاری روی رشد شما با من صحبت کنید؟ مثل دیدن ، می دانید که توپچی های شهر ، رپرهای شهر را می بینید ، به علاوه سبک زندگی همراه آن. چطور این روی شما تأثیر گذاشت؟

بله ، بنابراین قبل از رپ من قطعاً مسابقه می دادم. من همیشه یک کار دیوانه وار داشتم. مثل ، من الان رپ می زنم. اگر من رپر نبودم ، یک مسابقه درگ بودم. اما همه مردان خانواده من ، آنها را به مسابقه می کشند. و بعد ، تازه در آتلانتا که بزرگ شدم ، با پدرم ، پدربزرگم ، پسر عموهایم ، عموهایم به این مسابقات می رفتم. به معنای واقعی کلمه همه مردان مسابقه می دهند. بنابراین من می خواهم با آنها بروم و مثل همه پسران بزرگ پیشگویی در شهر ، رپرها خواهد بود. همه خیابان های n *** همانطور که می شود ، می شود – مثل این که وقتی مسابقه درگ را می شنوید ، به فکر کشوری مانند Nascar می افتید. مردم فکر می کنند Nascar است. نسکار نیست مثل آشپزی و موسیقی است. مردم در حال اجرا هستند. رینگ های بزرگ دوربین های بیرون همه ظاهر می شوند چون آنها آتلانتا هستند ، گریه می کنند ، می دانید چه می گویم؟ ما به خاطر گه هایمان شناخته می شویم. شرط بندی ادامه دارد. قمار درمورد کسانی که در این مسابقه برنده می شوند و مانند یک چیز فرهنگی بیشتر در آتلانتا است. بنابراین ، مثل اینکه ، در صحنه آن بزرگ شوم ، قطعاً بر من تأثیر گذاشته است.

“قبل از رپ ، من قطعاً مسابقه می کشم. من همیشه یک کار دیوانه وار انجام می دادم. مانند ، من الان رپ می زنم اگر من رپر نبودم ، یک مسابقه درگ بودم. اما همه مردان خانواده من ، آنها مسابقه می کشند. “

چه کسی یکی از اولین خوانندگان بزرگ رپ بود در حالی که در یک مسابقه درگ بودید؟

هنگامی که می خواهم در مسابقات درگ بازی کنم برای بسیاری از افراد باز شدم. مثل اینکه آنها این نمایش را به نام Stunt Fest برگزار کردند که هر ساله در آتلانتا برگزار می شود و من برای آن باز شدم – من نمی توانم مانند نمایش اول به یاد بیاورم ، اما می دانم که قبلاً برای گوچی افتتاح کرده ام. من برای آینده باز شده ام. من مثل آنها نام سنگین آتلانتا را باز کرده ام. من قبل از مسابقه درگ برای آنها باز شدم.

با نگاهی به گذشته ، فکر می کنید بزرگترین درسی که از حضور در آن آموختید بازی رپ بود؟

بزرگترین درسی که از حضور در آن آموختم بازی رپ احتمالاً می خواهم فقط از صدای من استفاده کنم و نباشم – فقط واقعاً سرسخت باشم. مثل آن سن ، من 16 ساله بودم ، بنابراین مثل اینکه شما به راحتی می توانید در دام تولید قرار بگیرید و مانند تلویزیون متفاوت هستید. این یک دستکاری واقعی است ، بنابراین شما واقعاً می توانید در آن سن در آن دام ها بیفتید. مثل تنظیم شدن برای گفتن بعضی چیزها. در نور خاصی به تصویر کشیده شود. یا مانند ، برای خوردن درام. بنابراین ، می خواهم بگویم ، بزرگترین چیزی که یاد گرفتم این است که صدا داشته باشم و روی ده بایستم ، و گرفتار آشفتگی نشوم. درست مثل این است که اجازه ندهید مردم من را دستکاری کنند و من را تحت تأثیر قرار دهند.

احساس می کنید که این تجربه شغل شما را به جایی که الان هستید شکل داده است؟

بازی رپ ، مانند سکویی بود که من از آن استفاده کردم و از آن برای بهترین مزیت خود استفاده کردم. و هرچه در توان داشتم از نمایش گرفتم و فقط با آن دویدم. مخاطبان ، طرفداران. آن را گرفت و با آن دوید. درسی که آموختم. آن را گرفت و با آن دوید. حتی تا به امروز من هنوز همان ذهنیت را اعمال می کنم تا جایی که اجازه نمی دهم مردم تا حد تولید تلویزیون و کارمندان من را دستکاری کنند. من تا به امروز از آن در سطح صنعت استفاده می کنم. مانند هیچ A&R ، هیچ مدیر اجرایی ، هیچ مدیر ، تبلیغاتی ، نمی خواهد به من بگوید که چگونه من هستم ، شما می دانید چه می گویم؟

چه کسانی تأثیر می گذارند دقیقاً آن طرف هیئت مدیره ، نه لزوماً فقط از جنوب ، که امروز شما را تحت تأثیر قرار داده است؟

با بزرگ شدن ، من بزرگترین طرفدار نیکی میناج بودم. کلاس پنجم بودم. من احتمالاً حدود ده سال داشتم که نیکی با چرخش از دروازه بیرون آمد. مانند ، وقتی او فقط صنعت را تحت فشار قرار داد. بنابراین ، من بزرگترین طرفدار بودم. موهای من را به صورت موی چتری ، رنگ صورتی کوتاه کنید ، مثل همه اینها. بنابراین می توانم بگویم که تأثیر دیگری که من در آن ایجاد کردم ، ناشی از آتلانتا یا جنوب نیست ، نیکی است. آنجاست که شعرهای من وارد کار می شوند. رپرهای جنوبی گزاف گویی خود را دریافت کردند یا هر چیز دیگری ، اما من هنوز هم این گزاف گویی را با میله های سنگین و مشت های گره ای دریافت کردم. احتمالاً از الهاماتی مانند Nicki استفاده شده است.

آیا تأثیرات دیگری نیز وجود دارد که فکر می کنید صدای شما و نحوه ایجاد موسیقی شما را در حال حاضر شکل داده است؟

نه از آنجا که من خیلی جوان شروع به رپ کردن کردم ، می گویم نه. این دقیقاً مانند آتلانتا و نیکی است.

در “Muwop” ، گوچی گفت که می خواهد شما را امضا کند ، اما شما قبلاً امضا شده اید. آیا او واقعاً سعی کرده شما را در فهرست 1017 قرار دهد؟

تهیه کننده ای که “Muwop” را ساخته بود مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و مانند او بود ، “بله من آن را برای گوچی فرستادم و او مانند ، “بله ، من آیه را می خوانم ، اما وضعیت برچسب او چیست؟ من می خواهم او را امضا كنم. او امضا كرد؟” “بنابراین وقتی او گفت كه سعی كرد مولاتو را امضا كند این كپل نبود. این کلاه نبود اما تهیه کننده به او اطلاع داد ، “نه ، او به معنای واقعی کلمه فقط یک معامله را امضا کرده است. مانند او که RCA را امضا کرده ، هر طور که شده است.” حتی وقتی گوچی را ملاقات کردم ، او مثل این بود که: “مرد ، چطور دلم برایت تنگ شده است؟ مثل اینکه من از کورم در اومدم.”

“تهیه کننده ای که” Muwop “را موفق کرد من و او مثل این بود ، “بله من آن را برای گوچی فرستادم و او مانند” بله ، من آیه را انجام می دهم ، اما وضعیت برچسب او چیست؟ من می خواهم او را امضا کنم. او امضا کرد؟ “” بنابراین وقتی که او گفت که سعی کرده بود مولاتو را امضا کند و او قبلاً به امضا رسیده است. “

شما واقعاً به نوعی به عنوان یک نماد مد شناخته می شوید. برخی از افرادی که بر مد شما تأثیر می گذارند چه کسانی هستند؟

از نظر مد ، همانطور که قبلاً می دانستم. مثل اینکه من نمی خواستم فقط در موسیقی متوقف شوم. مانند ، من می خواهم یک دختر مد باشم. می خواهم مشارکت تجاری ، آرایش ، عطر داشته باشم. مثل اینکه هرگز نمی خواستم در موسیقی متوقف شوم. من می دانم که من از موسیقی خیلی بزرگترم ، بنابراین مد درست مثل شاخه دیگری بود. وقتی پایم را به در کردم ، مثل “خوب” شدم. موسیقی همیشه مورد توجه است ، اما “سلام ، اتفاقاً ، من به شما نگاه می کنم. نگاه های پشت به پشت”. اما ، تا آنجا که بر روی مد تأثیر می گذارد ، من نمی گویم که این مانند یک شخص خاص است. بسیاری از تابلوهای روحیه و چیزهای من لیل کیم است. اما البته ، او طرح اصلی برای زنان مانند مد است. بنابراین ، اگر مجبور شدم به کسی اعتبار بدهم ، می گویم کیم ، زیرا او همیشه در هیجان من است.

 پلاک طلای مولات

Prince Williams / Wireimage / گتی ایماژ

“سگ ماده از سوف” ، شما ترینا و ساوتی را در ریمیکس داشتید و حتی بیشتر منفجر شد. و حالا شما اولین رپ زن انفرادی از آتلانتا هستید که طلا می گیرید پلاک به خاطر آن آهنگ. اول اینکه چه حسی دارد؟ این یک نقطه عطف مهم است ، نه تنها برای شما بلکه برای کل آتلانتا.

اولین زن رپ از آتلانتا برای رفتن به طلا. برای دریافت گواهینامه ، دوره ، درست مثل این است که احساس می کنید کاملاً مستحق است. مانند ، وقتی من آن معامله را از او رپ بازی بود ، بنابراین بسیاری از مردم مانند “می دانید ، شما اشتباه می کنید. شما دیگر این فرصت را نخواهید یافت. خیلی بزرگ نباشید. ” و این برای آن افراد ، دوره است. شما باید به خودتان اعتقاد داشته باشید و فقط باید به روند کار اعتماد کنید. مثل ، هیچ کس مثل شما برای شما سخت نمی رود. بنابراین من قبلاً می دانستم که می خواهم در این صنعت چه کاری انجام دهم و اکنون ، همه چیز ملموس است. حالا شما چاره ای ندارید جز اینکه این واقعیت را بپذیرید که مطمئناً مانند “او یک ملکه جنوب” است. به معنای واقعی کلمه. من وارد کتاب های تاریخ می شوم.

افراد مشهور عظیمی وجود دارند که مانند دیوانه ها با آن آهنگ تکان می خورند. آیا می توانید در مورد دیدن شخصی مانند ریحانا ، که چهره ای بسیار دست نیافتنی در بین مردم است ، و در اجرای مستقیم آن آهنگ در Live ، با من صحبت کنید؟

من در واقع در تور بودم. من در تور خودم بودم به نام تور بزرگ لاتو. این پیش از برچسب ، پیش معامله بود. و فقط من و تیمم به تور می رفتیم ، خودم را تبلیغ می کردم و تبلیغ می کردیم. کمی کوچک ، به طور مستقل با هم ، یک تور بودجه کوچک. می خواهم بگویم و من در هوستون روی صحنه بودم. هوستون و در اواسط اجرا ، مدیر من می آید روی شانه من ضربه می زند و او دوست دارد ، “ریحانا فقط به گوش دادن به آهنگ شما رفت.” و من مثل این بودم ، “چطور؟ مثل اینکه ، وقتی روی صحنه هستم نمی توانی چیزی به من بگویی. مثل اینکه ، من” تقلا می کنم تا میکروفن را بریزم “از نوع گه است. بنابراین ، به محض اینکه کارم تمام شد ، من آن را روی تلفنم بلند کردم. به محض اینکه تلفنم را گرفتم ، همه داشتند پیام می دادند و با من تماس می گرفتند “اوه خدای من ، وای خدای من!” اما ، بله ، فقط برای دیدن آن ، این دیوانه بود. مانند ریحانا ، RiRi ، در حال گوش دادن ، فقط برای دانستن آهنگ ، اما برای زنده ماندن و خواندن کلمات – این سورئال بود.

با هنرمندانی مانند نیکی و ریحانا ، آیا هرکدام از آنها به شما نزدیک شده اند یا هر نوع بازی را به شما هدیه داده اند؟

من هنوز فرصتی نداشته ام که با ریحانا صحبت کنم. با این حال “، چون من در مظاهر بزرگ هستم. بنابراین ، هنوز نه ، اما نیکی ، او – من انجام داده ام ، آکاپلا را به برخی از ضرب های او رپ می کنم ، و او یکی از ویدیوهای من را قبلا دوباره منتشر کرده است. و من فقط نظر دادم و فقط به او اطلاع دادم ، تو برای من مثل یک الهام واقعی هستی. مثل اینکه ، من همیشه به نیکی گلهایش را می دهم اما در آن بخش omment ، من مثل یک پاراگراف خوب ، کوتاه و شیرین نوشتم. فقط به او بگویید که من چقدر از او برای بازنشر مجدد فیلمم قدردانی کردم و چگونه او بر من تأثیر گذاشت. و او درست مثل “مادر متشکرم!” و مانند ، بله ، من نمی توانم هیچ کس در یک نفر را با یک نفر داشته باشم ، اما این در آینده است.

 ملکه دا سوف

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

بنابراین اکنون فقط می خواهم در مورد نوار با شما صحبت کنم. شما از انداختن “سگ ماده از دا سوف” به ملکه دا سوف تبدیل می شوید ، آن تحول برای شما چگونه است؟ چرا اکنون زمان ادعای این عنوان فرا رسیده است؟

احساس می کنم اکنون فقط جایزه های پشتیبان گیری از آن را دارم. مثل اینکه به معنای واقعی کلمه ، من تاریخچه کردم. من اولین رپر انفرادی زن از آتلانتا هستم که طلا می گیرم. بنابراین مثل الان است ، می توانم بگویم من ملکه جنوب هستم. پس از آن دقیقاً مانند سن بزرگتر من است ، درست مانند تقویت شدن خود در صنعت. من آگاه شدم که مثل این است که شما باید در این مسیر خط داشته باشید زیرا تعداد زیادی هنرمند جدید وجود دارد. هر روز ، هنرمندان جدیدی وجود دارد ، بنابراین شما باید یک خط داشته باشید. شما باید یک خط پیدا کنید که کسی در آن خط نباشد و آنها نتوانند در آن خط قرار بگیرند. بنابراین ، مثل اینکه ، هیچ رپر زن از آتلانتا نبوده است که این گه ها را تا آخر بخورد. بنابراین ، به محض فهمیدن آن ، گفتم: “خوب ، رونق. من ملکه جنوب هستم”. و اکنون فقط به نفع من کار می کند زیرا مواردی مانند طلا رفتن یا هر چیز دیگری ، اکنون غیر قابل انکار است ، من به معنای واقعی کلمه ملکه جنوب هستم.

چگونه همه گیری مسیر شما را تغییر داد برای سال و این چگونه به ایجاد این پروژه کمک کرد؟

من کل پروژه ملکه دا سوف را در طول ضبط کردم همه گیری مثل اینکه ، از بالای قرنطینه شروع می شود تا الان که به انتهای آن نزدیک است ، دیگر تمام نشده است. اما من آن را در قرنطینه در L.A. ، در میامی و آتلانتا ضبط کردم. من در آتلانتا زندگی می کنم. بین آنها سه شهر ، من آلبوم را تمام کردم ، و مانند آن بسیار سخت بود. و من مجبور شدم دوباره به صفحه نقاشی برگردم و خیلی وقتها با استفاده از برنامه های خلاقیت خلاقیت می کردم و مانند این ، من چگونه می خواهم این پروژه را تبلیغ كنم ، زیرا احساس می كنم كه كاری محكم بدست آورده ام ، اما از نظر جسمی نمی توانم به تبلیغ این پروژه بپردازم. مصاحبه های رادیویی را انجام دهید ، و با ملاقات و استقبال و برنامه هایی روبرو شوید که من به طور عادی دوست دارم. بنابراین کمی ناامیدکننده بود ، اما احساس می کنم که در نهایت مبدل یک نعمت بود زیرا این پروژه مرا در اختیار داشت – من توانستم دوست داشته باشم که چند قدم به عقب برگردم و فقط بر روی موسیقی و ضبط تمرکز کنم. در مقابل قبل از همه گیری ، اینطور بود که من نمایش های دیگری داشتم. مصاحبه کردم من عکسبرداری ، فیلمبرداری کردم. مثل اینکه ، من خیلی حواس پرت می شوم ، در مقابل در قرنطینه ، من چیزی جز ثبت ندارم. بنابراین ، من فقط می توانم روی ایجاد بهترین محتوایی که می توانم تمرکز کنم. بنابراین ، آن را نیمه کاره است. خوب تیم من ، فریاد بزن تیم من ، … زیرا آنها نیز دیوانه می شوند. آنها خلاقیت واقعی پیدا کردند و ما فقط کار کردیم.

گرفتن 21 Savage روی پروژه چگونه بود؟

“Pull Up” با 21 ، مثل این است که به محض ضبط کردن آن آهنگ ، من قبلاً می دانستم که می خواهم او را روی آن اجرا کنم. گزاف گویی آهنگ. همین خیلی 21 Savage بود. مانند ، جریان. من می دانستم که او فقط قصد دارد آن را بخورد. بنابراین ، من روی آن آهنگ نشسته بودم. من به او رسیده بودم. من مثل “من خیلی دوست دارم تو این آهنگ رو بدی” یا هر چیز دیگری. و من به برچسب خود گفتم ، “مرد ، ما باید این را از هر زاویه ای بزنیم. من سعی می کنم او را بزنم. من برای مدیریت او به مدیریت نیاز دارم. برای ضربه زدن به برچسب او ، به برچسب نیاز دارم.” مثل اینکه ، ما از همه زوایا به این حمله می کنیم ، زیرا من بسیار مصمم هستم که او در این مورد قاطع باشد. و چیز دیوانه این بود – زیرا او در همان زمان که من این ویژگی را می خواستم ، روی کارهای خودش کار می کرد. زمانی بود که ما مانند “ام ، لاتو ، اگر این امکان وجود دارد ، من نمی خواهم”. ممکن است بخواهید گزینه های دیگری را در نظر بگیرید. مثل چه کسی دیگر می توانیم با او ارتباط برقرار کنیم؟ “و من دقیقاً مانند” انسان “بودم. من بسیار ناامید شده بودم. او در نهایت آهنگ را برای من ارسال کرد ، مثلاً حداکثر یک هفته ، احتمالاً حتی یک هفته کامل قبل از من مجبور شد پروژه من را تحویل بگیرد تا مانند یک زمان بندی عالی باشد. بدیهی است که این آیه دیوانه بود و در نهایت یکی از آهنگهای مورد علاقه من در این پروژه بود.

ویژگی بعدی که می خواستم درباره آن صحبت کنم ، دختران شهر است. این ویژگی برای شما مانند داشتن آنها در این پروژه به چه معناست؟

احساس کردم به یک ویژگی زنانه احتیاج دارم. مانند ، در حال حاضر بسیاری از زنان دیوانه شده اند. من باید یک ویژگی زنانه داشته باشم. حتی اگر من یک ویژگی زنانه در پروژه نداشته باشم ، به خصوص با عنوانی مانند ملکه دا سوف. من مجبور بودم در پروژه ام چند ملکه داشته باشم. بنابراین ، “In N Out” ، من در LA ضبط کردم و به محض قطع آن ، این یکی دیگر از شرایطی که من مثل آنها بودم ، “بوم ، من قبلاً کار کردم وای که من می خواهم در این مورد “. کاملاً دخترانه و خوش روحیه بود ، فقط با من صحبت کرد Girls City. فریاد بزن برای پی … چون او این اتفاق افتاد و هر دو فوق العاده عالی هستند. و ما روز گذشته نیز فیلم را ضبط کردیم ، بنابراین عالی خواهد بود. بستن روی کیک.

شما رکورد طلا را اعلام کردید ، و سپس فیلم “WAP” افتاد ، و این گریه واقعا اینترنت را شکست. کار با Cardi B و Megan Thee Stallion چگونه بود؟ بدیهی است که هم اکنون دو زن پیشتاز هیپ هاپ هستند. تجربه حضور در صحنه فیلمبرداری با آنها و کار با آنها در این فیلم چه تجربه ای بود؟

وقتی تیم من برای فیلم “WAP” تماس گرفت ، فکر کردم این یک تماس شوخی ، بدون کلاه. من مثل “مرد ، همه باید با من بازی کنی” بودم. اما در آن زمان ، من حتی نمی دانستم مگان در این ترانه حضور دارد. آنها تازه دراز كردند و مثل اینكه “كاردی می خواهد مولاتو در فیلمش باشد. بنابراین من فكر می كنم كه می خواهم كاردی را برای كاردی انجام دهم.” اما هنوز هم فوق العاده ، فوق العاده ، استوک شده. اما بعد فهمیدم که مگان در این آهنگ حضور داشت. سپس در مورد دختران دیگری که قصد داشتند بیش از حد کامو داشته باشند ، اطلاعات کسب کردم و تصویر خیلی بزرگتر شد. من مثل “اوه گه ، این درمورد شکستن اینترنت است “، که این کار را انجام داد.” WAP “قطعاً اینترنت را خراب کرد. و این زمان بندی عالی بود ، زیرا فقط به طور ناخواسته به کار من در پروژه کمک کرد. این ویدیو ، آهنگ ما نبود ، بنابراین ما کاری با زمان بندی آنها نداریم. به معنای واقعی کلمه درست همانطور که لازم داشتیم کاملاً مشخص شد.

“وقتی تیم من برای فیلم” WAP “تماس گرفت ، فکر کردم این یک تماس شوخی است ، بدون کلاه. من مثل “مرد ، همه باید با من بازی کنی” بودم. اما در آن زمان ، من حتی نمی دانستم مگان در این ترانه حضور دارد. آنها تازه دراز كردند و مثل اینكه “كاردی می خواهد مولاتو در فیلمش باشد. بنابراین من فكر می كنم كه می خواهم كاردی را برای كاردی انجام دهم.” اما هنوز هم فوق العاده ، فوق العاده ، استوک شده. اما بعد فهمیدم که مگان در این آهنگ حضور داشت. سپس در مورد دختران دیگری که قصد داشتند بیش از حد کامو داشته باشند ، اطلاعات کسب کردم و تصویر خیلی بزرگتر شد. من مثل “اوه گه ، این در حال شکستن اینترنت است ، “که این کار را کرد.”

آن مکالمات با کاردی و مگان چگونه بود؟ آیا آنها برای شما بعنوان کسی که قصد جوجه شدن دارد و واقعاً آن لحظه شکستن را دارد کلمات عقلانی برای شما داشتند

< span> Cardi – حتی به غیر از مجموعه ، با کاردی فریاد بزنید. در صحنه ، او فوق العاده دعوت کننده بود. بسیار استقبال کننده ، شما فقط می توانید انرژی او را احساس کنید ، او روح گرم واقعی دارد ، مانند بسیار جذاب. او باعث شد همه ما احساس راحتی واقعی کنیم. اما حتی بعد از فیلمبرداری ، او در موارد مختلف من را DM می کند ، به من می گوید ، مانند – از کفش کسی که قبلاً در آن بود تا لگد زدن به بازی تا کسی که می خواهد در آن کفش باشد. او درست مثل “مرد است ، تو باید این کار را بکنی. از این بابت نگران نباش. اجازه نده این باعث حواس پرتی تو شود.” و او فقط به من توصیه واقعی و فقط کلمات تشویقی می کند ، که در هیپ هاپ ، دوره ، در بازی ، دوره ، اکثر مردم این کار را نمی کنند ، به خصوص زنان. من فکر می کنم او برای این کار بسیار امیدوار است. من همیشه برای او نهایت احترام را داشته باشم. به معنای واقعی کلمه ، او آلبوم من را هنگامی که بر روی داستانش افتاد ارسال کرد. من را در آن برچسب گذاری کنید. او فقط از آن فراتر خواهد رفت. همه چیز با قرار دادن من در ویدئو “WAP” شروع شد. او نیست “باید این کار را می کردی ، می دانی من چه می گویم؟” زیرا او می دانست که چه کاری برای حرفه من انجام می دهد و فقط آن بستر را به من می دهد. او می دانست که این برای من چه خواهد کرد ، بنابراین این فقط یک عمل فداکارانه واقعی بود و همانطور که گفتم ، حتی پس از آن ، او همچنان در تماس است ، مانند اینکه DM’ing من ، آلبوم من را ارسال می کند. مانند ، این یک دوره واقعی عوضی است.

I می دانید که او در آتلانتا جایی دارد ، آیا شما تا به حال برای قهوه ملاقات کرده اید؟

من حتی نمی دانستم کاردی در آتلانتا است. لعنت ، ما باید با هم ملاقات کنیم. ما نیاز داریم.

در ، کاردی ، مگان ، خودتان: چطور آیا احساس می شود بخشی از این خیزش زنان در رپ است؟

من از ده سالگی رپ می زنم و این را همه وقت می گویم – منتظر ماندم با صبر و حوصله ، اما من زمان دیگری را برای پرواز انتخاب نمی کردم. زیرا به معنای واقعی کلمه ، موج در حال حاضر بسیار قوی است. حرکت بسیار قوی است. دختران زیادی از جاهای مختلف وجود دارند. همه ما متفاوت به نظر می رسیم. رنگ های مختلف پوست. ما آنقدر موانع را می شکنیم که صنعت رپرهای زن را بر سر راه خود قرار داده است. و ما با هم همكاری و پشتیبانی می كنیم و آن رپ گوشت گاو ماده را پاک می كنیم و “این فقط یكی می تواند باشد.” ما فقط همه آن کلاله ها را پاک می کنیم ، و ما فقط در حال کار با هم هستیم و این یک جنبش کاملاً در حال حاضر است. کاملاً پیش پا افتاده است. من صادقانه می گویم که از این که بخشی از آن هستم سپاسگزارم.

mulatto

پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

شما با بسیاری از قهرمانان خود کار کرده اید بنابراین دور ، می خواستم از شما بپرسم که همکاری رویایی شما چیست.

همکاری رویایی من در همه زمان ها نیکی میناژ است. فقط به این دلیل که این برای کودکی من و من به عنوان یک معنی خواننده رپ. او یکی از دلایل رپ زدن من است ، بنابراین احساس می کنم فقط روی کیک ، لاتو و نیکی مایه کیک می کند.

برنامه ده ساله شما چیست؟ شما تازه شروع به کار کرده اید. شما اولین نوار خود را رها کرده اید. شما دیگر گول می زنید ، بنابراین اهداف بلند مدت از اینجا چیست؟

بلند مدت من اهداف این است … من قطعا w آنا برنده یک گرمی. برای گرمی نامزد شوید. برخی ، مانند ، گه واقعی نمادین. برای آوردن یک گرمی به خانه ، یا مثل این که “من اولین کلیتون هستم که گرمی دارم” ، این گه دیوانه است. این یک انعطاف بزرگ خواهد بود. گرمی ها ، پلاک های بیشتر ، مانند همه موفقیت ها ، فقط جایزه های هلا. من می خواهم همه جایزه ها را فقط نشان دهم. مثل اینکه همه چیز را با ارزش جلوه دهم. فقط ده سالگی مرا افتخار کن. مثل وقتی که تصمیم گرفتم در ده سالگی می خواهم رپر شوم ، اگر یک کودک ده ساله می توانست یک گرامی را در دست من ببیند و پلاک های هلا را روی دیوار تختخواب ببینم ، مثل اینکه او خوشحال خواهد شد ، بنابراین ، فقط آرزوهای ده ساله من را برآورده کن.

هر روز صبح که مثل مولاتو بیدار می شوی چطور است؟

این گه خیلی سورئال باشد. مثل اینکه ، من هر روز خیلی خوشحال می شوم. مثل ، من همیشه روزم را با یک دعا شروع می کنم. بسیار سپاسگزارم. این رویاهای من است. این رویاهای پدر و مادر من نیست. این یک A&R نیست که برخی از سیستم عامل ها یا برخی از اینستاگرام ها را دنبال کند و سعی کند آن را به یک رپر تبدیل کند. مثل واقعی ، اینها آرزوهای من هستند ، و من فقط زندگی می کنم سورئال باشد مثل بعضی وقتها ، مثل “لعنتی ، من واقعا این کار را می کنم”. و بعداً ، من در کنار آن خیلی جوان هستم. بنابراین مثل اینکه ، نه تنها واقعیت این است که من آن را انجام می دهم ، بلکه من آن را خیلی زود در حرفه من و اوایل زندگی ، دوره شروع می کنم. بنابراین ، فقط ، احساس خوبی است ، مرد.

آخرین حرف را با هواداران دارید؟

بزرگترین تشکر به هوادارانم که فقط به من اعتقاد داشتند و در طول مسیر از من حمایت می کردند ، زیرا بارها بوده است که می خواستم تسلیم شوم. من از نه ، ده ، ده ساله رپ می کردم. بنابراین مثل اینکه چندین بار بوده است که من مردم دیگر را قبل از من می بینند یا از من پیشی می گیرند و من مثل “لعنتی ، چرا؟ چگونه قبل از امضای من امضا می شوند؟ “یا لحظات زیادی که من دلسرد می شوم. اما طرفداران من در تمام مدت با من گیر می کردند و مثل اینکه من طرفداران واقعی قبل را داشتم بازی رپ . قبل از RCA. مانند ، من طرفداران زیادی داشتم که در تمام طول سفر با من همراه بودند ، بنابراین من بزرگترین “متشکرم” را از طرفدارانم دریافت کردم … و آره ، من خیلی طرفدارانم را دوست دارم. در

مطالب جالب  گفته می شود که Lil Uzi Vert به دلیل Paintball Fight

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia