رفتن به نوشته‌ها

دورگه متهم به رنگ را پس از تماس قهوه ای پوست دوست یک “اورانگوتان”

عنصر

در طول زندگی حرفه ای خود ، از زمانی که او یک ستاره رپ مشتاق رپ در بازی رپ با جرمین دوپری بود ، نام هنری مولاتو دلیل اختلاف بود. مردم این هنرمند دو نژاد را به خاطر استفاده از این اصطلاح به عنوان مانیتور خود فرا خوانده اند ، اما اگرچه او همچنان نظرات منفی به دست می آورد ، مولاتو ، نام واقعی آلیسا استیونز ، در انتخاب او ایستاده است.

روز سه شنبه (15 سپتامبر) ، دانشجوی تازه وارد XXL بار دیگر پس از پخش ویدیویی در اینترنت ، خود را در حال مبارزه با اتهامات رنگ گرایی دید. ستاره رپ در کلیپ موهای خود را تمیز می کرد و گفت: “این دستیار من و آرایشگر من و بهترین دوست من و حیوان خانگی من اورانگوتان است.” بعداً در این ویدئو ، دوستش به او می گوید که شکایت را کنار بگذارد زیرا موهایش تقریباً تمام شده است. مولاتو با خنده گفت: “p * ssy شما خوب انجام شده است.” از آنجا که دوست او پوست قهوه ای دارد ، مردم مولاتو را به رنگ گرایی متهم کردند.

در حالی که اختلافات بین طرفداران و دشمنان ادامه دارد ، مولاتو از تصدیق ناخوشایند خودداری کرد و همچنان به تبلیغ موسیقی خود ادامه داد. کاربران شبکه های اجتماعی در بحث های خود از نام هنری مولاتو علیه او استفاده کرده اند ، بنابراین چند پاسخ را بررسی کنید و اگر فکر می کنید مردم بیش از حد واکنش نشان می دهند به ما اطلاع دهید.

مطالب جالب  مونیکا امید "Verzuz" گوشت گاو کنیاک را به تختخواب برای طرفداران
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *