راننده از میان معترضین در میدان تایمز

رانندگی می کند

پلیس شهر نیویورک در حال تحقیق از یک راننده است که پنجشنبه شب با حضور در معترضان Black Lives Matter Matter اهمیت داشت. تصاویر این حادثه در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

NYPD، Protests، Driver اسپنسر پلات / گتی ایماژ

این ویدئو نشان می دهد که یک راننده به جمعیت معترضان نزدیک می شود ، بوق می زند و با سرعت مستقیم از طریق گروه.

“ما باید با هر دو طرف مصاحبه کنیم. ما دوست داریم با کسی که در آن وسیله نقلیه است مصاحبه کنیم ، زیرا معتقدیم که افراد زیادی در آن وسیله نقلیه و هر کسی که در صحنه بود وجود دارد. ” .

“NYPD در توئیت خود گفت:” در حال تحقیق درباره حادثه ای در میدان تایمز با یک سدان Taurus سیاه است. این خودرو یک وسیله نقلیه NYPD نیست. ” “در حال حاضر هیچ شاكی وجود ندارد. NYPD از شما می پرسد كه آیا زخمی شده است ، لطفاً حاضر شوید.” p>

هنوز مشخص نیست که آیا کسی در اثر این حادثه زخمی شده است.

جمعیت زیادی در اعتراض به مرگ دانیل پرود ، یک سیاهپوست 41 ساله که توسط افسران پلیس در راچستر ، نیویورک. ویدئو از این حادثه نشان می دهد که مأموران در حالی که برهنه و دستبند بود ، روی سر این مرد کلاه می انداختند و صورت او را به زمین می انداختند. معاینه پزشکی تأیید کرد که بعداً به دلیل “عوارض خفگی در شرایط محدودیت بدنی” درگذشت.

اعتراضات در تمام طول شب ادامه داشت.

[ از طریق ]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>