مایک پنس و روند چشم صورتی بعد از بحث

مردم به جای صحبت کردن در مورد سیاست های خود و چگونگی وضعیت خود به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده ، در حال صحبت کردن در مورد مگسی هستند که به سر مایک پنس چسبانده شده است ، و همچنین ظاهر کلی وی ، از مناظره شب گذشته.

معاون رئیس جمهور پنس در مناظره شب گذشته به مصاف کامالا هریس رفت که بسیار خوش اخلاق تر از بحث ریاست جمهوری بین دونالد ترامپ و جو بایدن بود. نامزدها درمورد پرونده برونا تیلور ، همه گیری ، جنگ های تجاری ، فراکینگ و موارد دیگر صحبت کردند.

در حالی که مواضع آنها در اکثر موضوعات روشن است ، پنس و هریس شب گذشته به دلایلی که با سیاست آنها ارتباطی نداشت روند رو به ترقی داشتند.


الکس وونگ / گتی ایماژ

تاکنون ، همه شما عکس های یک مگس در بالای سر مایک پنس را دیده اید. باگ کوچک مزاحم حدود ده دقیقه در آنجا بود. با این حال ، دیگران از جنبه دیگری از ظاهر معاون رئیس جمهور نگران بودند ، و اشاره کردند که یکی از چشم های او به طرز چشمگیری قرمز شده است.

“چشم صورتی” در واقع در موضوعات پرطرفدار ظاهر شد و بسیاری در مورد ظاهر پنس بحث می کردند ، این تئوری که او به عفونت کلاله آلوده مبتلا شده است.

یک نفر حتی نظریه پردازی کرد که پنس می تواند به COVID-19 مبتلا شود ، و در نتیجه آماری را بیان می کند که ملتحمه ، چشم صورتی AKA ، در درصدی از بیماران ویروس کرونا دیده می شود. پس از آزمایش مثبت ترامپ ، پنس تأیید کرد که آزمون وی منفی است.

نظر شما درباره این بحث چیست؟ آیا شما به اندازه کافی در مورد استخراج هنوز شنیده؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>