رفتن به نوشته‌ها

مایکل کوهن بخواهد او Smacked مغلوب ساختن پیشی جستن برای نظرات به سوی دخترش

عنصر

مایکل کوهن تا حدی مقصر همه اتفاقات دولت ترامپ است اما به نظر می رسد با افشای لحظات تاریک در طول مدت حضورش در تلاش است تا نام عمومی خود را اصلاح کند. DJT ظاهراً نکته ای پیش آمد که ترامپ در مورد دختر نوجوان مایکل کوهن اظهار نظرهای ناهنجار کرده بود. با این حال کوهن کاری در این باره انجام نداد.

مایکل کوهن در مصاحبه اخیر خود در The View ، افکار خود را درباره اظهارات آشکار ترامپ در مورد دختر 15 ساله اش افشا کرد. ظاهراً ، ترامپ پس از اینکه به کوهن گفت که “آن قطعه الاغ” را بررسی کند ، در مورد اینکه “چه داغی پیدا کرده است” پرسیده است. اگرچه کوهن به ترامپ اطلاع داد که فرزند او بوده است ، اما با این حال کار دیگری انجام نداده است.

“وقتی دخترم درباره سندرم استکهلم صحبت می کند ، باید به او رجوع کنم. من می دانستم که این اشتباه است. تحت در هر شرایط دیگری ، من اجازه نمی دادم كه كسی در مورد او اینگونه صحبت كند. اما من بخشی از این فرقه بودم. من یك بخش بزرگ از این فرقه بودم و واقعاً هیچ مشكلی وجود نداشت كه او حتی اگر من می دانستم این فرقه است اشتباه است. من جوابی ندارم. “

بعد از اینکه او را تحت فشار قرار دادند تا در صورت داشتن فرصتی به ترامپ بگوید چه می گوید ، کوهن گفت که آرزو می کند کاش به ترامپ سیلی زده بود وارونه سر وی پاسخ داد: “من دوست ندارم این حرف را بزنم. دوست داشتم او را از كنار سرش بزنم.”

مطالب جالب  اسلاید G پریکو طریق با صاف غرب ساحل در Vibes در "آن زمان"

اما بله ، مایک این کار را نکرد. کلیپ زیر را بررسی کنید. نظر شما چیست؟ صدا کردن در نظرات.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *