رفتن به نوشته‌ها

Metro Boomin 27 ساله شد

امروز ، یکی از با نفوذترین تولیدکنندگان بازی (و پیشگام تیزرنگ مدرن) Metro Boomin بیست و هفتمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد. و گرچه سال از نظر جریان اصلی سال نسبتاً ناخواسته ای بود ، روشن است که هنرمند آتلانتا به طور پیوسته در پشت صحنه کار می کند ، یعنی 21 Savage Mode Savage Mode 2. در حقیقت ، دلیل این که پیش بینی شده دنباله اکثر اوقات خود را اشغال کرده است – و ، و پروژه همکاری او با Lil Durk No Auto Durk ، که همچنین در مراحل کار باقی مانده است.

 Metro Boomin

وانی باستی / گتی ایماژ < / h6>

در حالی که هواداران منتظرند چه اتفاقی بیفتد ، جشن گرفتن از هر آنچه Metro Boomin در طول زندگی حرفه ای خود روی میز آورده است ، احساس مناسب است. به راحتی یکی از سازندگان بسیار موفق در دهه 2010 ، که از سال 2015-2018 به اجرای بسیار بی نقصی دست یافته است ، صدای Metro یک کلیت حرکت را تعریف می کند. مترو به راحتی با سازهای کوبه ای با محیط فیلم ترسناک جفت و جور می کند. تله تاریک به یک فرمول اصلی تبدیل می شود.

بین پروژه هایی مانند حالت Savage Mode فوق الذکر ، Offset و 21 Savage’s بدون اخطار ، Gucci Mane’s DropTopWop و آلبوم انفرادی شخصی خود ، نه همه قهرمانان ازپوش می پوشند ، مناظر صداهای شبح وار Metro به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار گرفت. در مورد آینده ، سخت است که بگوییم بقیه سال 2020 و سال بعد چه چیزی را برای Metro در نظر دارند. به سختی کسی می تواند تجارت خود را از طریق شبکه های اجتماعی پخش کند (مگر اینکه واقعاً احساس کند مجبور به سنگین کردن است) ، این کسی حدس می زند که چه زمانی او را در مرحله بعدی سفر موسیقی خود ببینیم. در هر صورت ، ما منتظر هر چیزی هستیم که او فکر کرده است. تولدت مبارک به مترو Boomin!

مطالب جالب  استفون ماربری اعتقاد ندارد که طرفداران جی ز برای سیاه پوستان: "شما بچه های کرک ایجاد کردید"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *