ملانیا ترامپ در حالیکه کامیون در حال حرکت در خارج از کاخ سفید مشاهده می شود ، پیمایش می کند

مردم تصور می کنند که ملانیا ترامپ حتی نمی تواند صبر کند تا اینکه پس از انتخابات به طور رسمی تصمیم گرفت وسایل خود را بسته بندی کند و از کاخ سفید خارج شود زیرا ، امروز صبح ، یک کامیون در حال حرکت در خارج از خیابان پنسیلوانیا 1600 مشاهده شد.

جوک ها ، الگوهای رفتاری و انواع مزخرفات همه با سرعت در شبکه های اجتماعی با عکس و فیلم از کامیون در حال حرکت در خارج از کاخ سفید در حال گرم شدن است. . این کامیون از نوع موجی باعث خنده مردم شد با این تصور که ملانیا ترامپ قصد ندارد منتظر بماند تا رای کامل اعلام شود ، با این نظریه که او قبلاً وسایلش را بسته بندی کرده و بیرون آمده است.

جو بایدن پیشروی خود را گسترش داده است و برای انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده فقط شش رأی انتخاباتی دیگر لازم است. انتظار می رود که او قبل از پایان این هفته برنده تاج شود ، نوادا ، پنسیلوانیا و سایر ایالت های کلیدی که به سرعت در حال شمارش آرا خود هستند. آریزونا به بایدن داده شده است.

برخی از افراد حتی در شوخی می گویند که ملانیا می توانست به بایدن رأی دهد ، با این نظریه كه نمی تواند صبر كند تا از كاخ سفید خارج شود.

< img src = "https://ssl.ulximg.com/public/userfiles/2020/11/05/GettyImages-1283818390.jpg" alt width = "1024" height = "683">
تراشه Somodevilla / گتی ایماژ

اگر دونالد ترامپ در انتخابات پیروز نشود ، که به نظر واقعیت می رسد ، همه نگاه ها به چگونگی تصمیم گیری برای تحویل دفتر به جو بایدن معطوف خواهد شد. بسیاری از مردم معتقدند که او را قرار داده تا مبارزه و بیرون رفتن لگد زدن و فریاد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>