Meek Mill به است بالتیمور دوچرخه افسانه در جدید “افسون شهر پادشاهان” تریلر

عنصر

برای کسانی که نمی دانید ، بالتیمور یک سنت داستانی دوچرخه سواری خاکی در خیابان های شهر دارد. خرده فرهنگ بحث برانگیز که در میان ساکنان بالتیمور مورد دو قطبی قرار گرفته بود ، در مستند 12 O’Clock Boys در سال 2013 در لوفتی ناتان به طور عمیق مورد بررسی قرار گرفت ، که پس از یک پسر جوان به دنبال تلاش برای تبدیل شدن به یکی از مشهورترین پسران 12 ساعته ، یک خدمه محلی مورد احترام بود. سواران این مستند با جنجالی در جنوب توسط Southwest روبرو شد و مورد توجه کارگردان Moonlight و برنده جایزه اسکار Barry Jenkins قرار گرفت.

Charm City Kings اقتباسی دراماتیک از 12 پسر بچه ساعت است که براساس داستانی از جنکینز ، مسئول پیش نویس های اولیه فیلمنامه ساخته شده است. این فیلم موس را دنبال می کند ، پسر جوانی که آرزو دارد بخشی از خدمه سواران Midnight Clique شود. ماوس به رهبرشان بلاکس به عنوان یک افسانه زنده نگاه می کند ، که مِک میل را به درستی در اولین نقش فیلم بلند خود بازی می کند.

میک ، یک مشت سوار دوچرخه خاکی مشتاق و علاقه مند ، در سال 2017 به جرم سوار شدن در خیابانهای منهتن جنجالی دستگیر شد و لایه ای از اصالت را به نقش اصلی خود اضافه کرد. با توجه به استقبال از این فیلم در جشنواره فیلم ساندنس ، به احتمال بسیار زیاد این آخرین باری نیست که میک را در صفحه نقره می بینیم.

پیش پرده Charm City Kings در زیر را ببینید که قرار است در 8 اکتبر از HBO Max منتشر شود.

[محتوای جاسازی شده]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>