رفتن به نوشته‌ها

Meek Mill به ارائه آتش آیه بعد از دانه یوتیوب برای ضربه

عنصر

بله ، ما همچنین منتظر موسیقی جدیدی از Meek Mill بوده ایم. در طی چند ماه گذشته ، او در رقابت های جنجالی علیه 6ix9ine و Akademiks بیشتر از اینکه موسیقی را رها کرده باشد ، در اینترنت صحبت کرده است. خوشبختانه ، تمرکز او تغییر کرده و به نظر می رسد که او به حالت آلبوم سنگینی می کند. او که آخر هفته به اینستاگرام می رفت ، نگاهی اجمالی به تصاویر تازه ای که برای آهنگ آینده که احتمالاً تحت عنوان “وفاداری بیش از سلطنت” است ، به اشتراک گذاشته است. پیش از این ، او آهنگ جدیدی را با Lil Durk و A Boogie پیش نمایش کرد.

همانطور که طرفداران آلبوم جدیدی را پیش بینی می کنند ، او طعم کمی از آنچه را که در ماههای آینده در فروشگاه ذخیره کرده است ، به طرفداران طعم می دهد. رپ با یک فیلم سریع از خودش در حال آزاد کردن بیش از ضرب و شتمی که در YouTube پیدا کرد ، “گرم” را زد. این آیه ای درون نگرانه است که میک را متوجه مرگ اعضای خانواده ، پارانویا و بی اعتمادی می کند. این پیش نمایش هیجان انگیزی است در مورد آنچه که امیدواریم از Meek در پیگیری آینده وی برای مسابقات قهرمانی انتظار داشته باشیم.

این آیه بلافاصله مورد ستایش هنرمندان همکار و حتی تولیدکننده داخلی Dream Chasers نیک پاپز قرار گرفت که در مورد بارگذاری ضربهای نوع Meek Mill در YouTube تأمل کرد.

“Lol my meek تایپ ضربات در YouTube در تمام روز در آنجا وجود دارد. دیوانه که چقدر ما دور شدیم ، “اظهار نظر کرد.

مطالب جالب  Jaden پروژه "Summery" را نشان داد "CTV3: Cool Tape Vol. 3" Ft. جاستین بیبر و Raury

سبک آزاد زیر را نگاه کنید. آیا شما برای موسیقی جدید Meek هیجان زده هستید؟ صدا در نظرات.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *