رفتن به نوشته‌ها

آسیاب نرم که در طی مونیکا و برندی Verzuz

به دنبال همسرش گرفتار شد

مونیکا < / a> و براندی شب گذشته در Instagram Live رکورد زد ، تطبیق دادن و جذب بیش از 1.2 میلیون مجموعه چشم برای نبرد در Verzuz . این دو بانوی افسانه ای بینندگان برتر نبردهای ورزوز تا به امروز بوده اند و طبق Swizz Beatz ، حتی گفته می شود که آنها طرفداران بیشتری نسبت به MTV VMA شب قبل .

در حالی که طرفداران فرهنگ را از طریق بازدیدهای چشمگیر بین برندی و مونیکا جشن می گیرند ، Meek Mill اعتراف کرد که به چند دلیل در حال بررسی این رویداد بوده است. بدیهی است که او عاشق شنیدن موسیقی نوستالژیکی بود که توسط هر دو زن پخش می شود ، و همچنین گرمای جدیدی که ارائه دادند ، اما او خیلی سریع به سایر بینندگان گفت که او همچنین زمینه را به روش های دیگر آزمایش می کند.


< em> Allen Berezovsky / Getty Images

با جستجوی بخش نظرات ، رپر فیلادلفیا خود را در معرض دید قرار داد و به 1.2 میلیون نفر گفت که به دنبال عشق زندگی خود در نظرات است.

این مرد 33 ساله نوشت: “من جفت روح خود را در اینجا می شناسم.” مطمئن هستیم که پس از گفتن این سخنان ، DMs وی با زنانی که سعی در طرح دعوی خود داشتند سرازیر شد.

میل میل در طول تاریخ با عشق مشکل داشته است. او به طور عاشقانه ای با Nicki Minaj درگیر بود و همه ما می دانیم که چگونه به پایان رسید. اخیراً ، او چیزهایی را با میلان هریس ، طراح لباس امتحان کرد و همه چیز برای آنها خوب پیش می رفت زیرا از یک کودک زیبا در جهان استقبال کرد . با این حال ، اندکی پس از تولد فرزندشان ، این دو از هم جدا شدند و پایان رابطه خود را پایان دادند .

مطالب جالب  ریحانا نمایش مد Savage X Fenty را با تراویس اسکات ، ردی ریچ و سایر

امیدوارم ، این به Meek کمک کرد گروه جدیدی از زنان را که قرار است با آنها قرار ملاقات بگذارد پیدا کند. او سزاوار است یکی را پیدا کند.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *