رفتن به نوشته‌ها

استاد P قایق سیاه متعلق به محصولات غذایی نام تجاری به عنوان جایگزین عمه ها Jemima، عمو بن

عنصر

به دنبال تصمیم خاله جامیما و عمو بن برای تغییر نام تجاری غذای خود به دلیل کلیشه های نژادی نشان داده شده در آرم ، استاد P با تأکید بر مالکیت سیاهها ، نام تجاری جدید غذایی را برای تصاحب بازار اعلام کرده است. سلطان موسیقی محصول جدید خود را عمو P اعلام کرد که قرار است جایگزینی برای این دو مارک باشد.

نام تجاری غذای تازه تاسیس Master P مخلوط پنکیک ، شربت ، برنج ، بلغور جو دوسر و غلات را ارائه می دهد که بخشی از سود آن به جامعه سیاه بازمی گردد. . استاد P توضیح داد که این مارک ها – عمه جامیما و عمو بن – از نام ها و تصاویر سیاه استفاده می کردند و هرگز به جامعه باز نمی گشتند. بخشی از درآمد دایی P به کمک جوامع سیاه پوستان در سراسر آمریکا ، به ویژه آموزش جوانان در داخل شهر و کمک به افراد مسن می رود.

“وقتی به عمه جمیما و عمو بن نگاه می کنید ، بسیاری از این محصولات مورد تمسخر مردم آفریقایی-آمریکایی قرار می گیرند و حتی نمی توانند جوامع ما را تغذیه کنند. با عمو P ، هرچه بیشتر تولید کنیم ، بیشتر ما می دهیم. و تنها راه دادن مالکیت این محصولات است. ”

“اگر آنها میلیاردها دلار از عمه جامیما و عمو بن درآمد کسب کردند ، تصور کنید که ما برای بازپرداخت به جامعه خودمان چه مقدار درآمد خواهیم داشت.” “این ما خواهیم بود بدون اینکه منتظر دولت بمانیم. ما واقعاً می توانیم دنیا را تغییر دهیم.”

مطالب جالب  بابی شموردا آزادی مشروط را انکار کرد و تا سال 2021 در زندان باقی خواهد ماند

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *