رفتن به نوشته‌ها

میس می شود در Kanye غرب: “شما مدیون من معذرت خواهی عمومی”

عنصر

خوب یا بد ، همه این هفته در مورد Kanye West صحبت می کنند.

خواننده رپ پس از محکومیت پرشور صنعت موسیقی و شیوه های محدودکننده آن ، اما وی از همان زمان برخی اظهارات عجیب و غریب را در مورد Suge Knight دنبال کرده است ، طرح های “سطل آشغال” پوما و آنچه دوست دارد دخترش در صورت مرگ نابهنگامش بداند.

به نظر می رسد سر و صدایی که کانیه ایجاد کرده است به ماس رسیده است ، که خیلی راضی به نفع خود از ریاکاری رپر نبود.

“بیشتر آنچه شما احساس می کنید قبلاً بیان شده است “، او در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. “اما هنگامی که من آن را می گفتم ، همان سیستم و طرز تفکری که امروز با آن مبارزه می کنی ، باعث شد که من را شرمنده کنی که چرا از همان سیستم خارج شدم!”

ماس ، که معروفاً از موسیقی موفق فاصله گرفت شغل در اوج محبوبیت خود برای پیگیری تماس خود به عنوان وزیر ، به اشعار Kanye در “شیطان در لباس جدید” اشاره کرد ، در آن رپ نام ماس را برای خط منگنه فراخوانی می کند.

“خط معروف خود را بخاطر بسپار ، “وقتی داغ شدید [اینجاست که ماس پیچیده است]” آنجا را ترک نکنید؟ ” او نوشت.

بدیهی است که ماس این واقعیت را احساس نکرد که کانیه تغییر شغلی مشابهی را در خدمت ایمان مسیحی خود انجام داده است بدون اینکه ابتدا از رپر سابق Bad Boy عذرخواهی کند زیرا وی انتخاب خود را برای ترک منبر از بازی رپ .

وی اظهار داشت: “شما یک عذرخواهی عمومی به من (و خانواده ام) مدیون هستید و سپس برخی ، اگر کسی یکی از شما را مدیون باشد ،”. “بخاطر اشاره به این واقعیت که من در اوج کارم به دنبال خدا رفتم تصمیم بدی بود.”

با توجه به اینکه شناخته شده است کانیه در پاسخ به نام وی در شبکه های اجتماعی پاسخ می دهد (که اغلب پیامدهای مخرب دارد) ) ، تصور اینکه وی ممکن است در آینده نزدیک کلماتی برای ماس داشته باشد ، چندان دور از ذهن نیست.

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *