رفتن به نوشته‌ها

ها Marques Houston و مییا دیکی ازدواج، اشتراک گذاری عکس سفید و طلا عروسی

عنصر

روز بزرگ فرا رسید و مارکز هوستون اکنون یک مرد متاهل است. خواننده 39 ساله نابالغ بالاخره با عروس 19 ساله اش میا دیکی جارو پرید. در مارس 2019 ، خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه مارکز و میا بعد از قدمت فقط 5 ماه. با کمال تعجب ، اختلاف سنی آنها باعث یک تحریک شد و به زودی ، آنها با انتقاد مواجه شدند زیرا مارکز متهم به با همسر فعلی او که هنوز خردسال بود قرار گذاشت. پس از تکذیب این اتهامات و شایعاتی برای استراحت ، زن و شوهر به برنامه ریزی عروسی خود بدون ورود به عموم مردم ادامه دادند.

روز پنجشنبه ، مارکز هوستون یک عکس از عکس های عروسی را با عنوان منتشر کرد که در آن به اشتراک گذاشته شد. گره گره در 24 آگوست گره خورده است. “خواننده نوشت:” ما نمی توانیم باور كنیم كه روز دیگر به پایان رسیده است! روزی كه این دو با هم قبل از یهوه به یكدیگر وصل شدیم تا یكدیگر شوند. ” “خداوند یک خوشبختی واقعی ما را برکت داده است. آنها دیگر دو نیستند ، بلکه یک گوشت هستند. بنابراین ، آنچه خدا با هم یوغ کرده است ، اجازه ندهید کسی جدا شود. “

مارکز در پست دیگری نوشت:” تو بهترین تصمیمی هستی که گرفته ام! ” پیامهای تبریک از طرف دوستان مانند Ty Dolla $ ign ، Safaree Samuels ، و Snoh ​​Aalegra ، بنابراین مارکی هیوستون و عروسش را پرداخت کنید میا در زیر.

مطالب جالب  کیشیا کول درخواست تاریخ مبارز MMA را رد می کند ، او می گوید که منتظر او خواهد ماند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *