ماریا کری اعتراف می کند که بچه هایشان از ازدواج با نیک کانون عذاب می کشند

آنها یک زوج هالیوودی بعید به نظر می رسیدند ، اما عشق بین نیک کانن و ماریا کری واقعی بود. ستاره های بزرگ ازدواج کردند و سرانجام از دوقلوهای مونرو و مراکشی کانن در جهان استقبال کردند ، اما سعادت عروسی آنها به پایان رسید. در سال 2014 ، اوراق طلاق ثبت شد و دو سال بعد تقسیم آنها رسمی شد. از آن زمان ، ماریا و نیک به طور دوستانه با یکدیگر والدین شدند و نیک حتی فرزندان دیگری نیز داشته است. این خواننده در خاطرات خود به معنای ماریا کری در مورد نابودی رابطه خود با کانن تأمل کرد و اعتراف کرد که بچه دار شدن رابطه آنها را تحت تأثیر قرار داده است.

 ماریا کری ، نیک کانن ، کودکان ، طلاق ، خاطرات ، معنی ماریا کری
آلبرتو E. رودریگز / کارکنان / گتی ایماژ

ماریا توضیح داد: “مسئولیت همراه با دو برابر مسئولیت بود.” “این کار بسیار زیادی بود و نیاز به خانه و در دسترس بودن زیاد بود. ایجاد تنظیمات لازم در زمینه کار و سرگرمی برای پدر و مادر کار کردن ، تأثیر خود را بر روابط ما گذاشت و پایان ازدواج نیز با آغاز آن سریع رقم خورد. حتی با وجود داشتن ازدواج های قبل از ازدواج ، قطعی شدن طلاق دو سال طول کشید و هزینه های حقوقی آن صدها هزار دلار است. ”

“صادقانه بگویم ، من فکر می کنم من و نیک می توانستیم این مشکل را بین ما حل کنیم ، اما احساسات و احساسات ملتهب می شوند (که می تواند به بسیاری از ساعات قابل پرداخت وکیل تبدیل شود ، و در نهایت ، چنین شد)” او نوشت. “سخت بود. هر دو می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که همه چیز برای خانواده ما خنک است. ” مهم نیست که چه اتفاقی افتاده باشد و یا با چه موانعی روبرو شوند ، ماریا کری افزود که او و نیک به خاطر فرزندان خود همیشه به یکدیگر احترام خواهند گذاشت.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>