مارکوس موریس طول می کشد شات در لوکا Doncic در IG

عنصر

لوکا دونچیچ و دالاس ماوریکس هنگامی که به آنها در بازی رفت مرحله اول لس آنجلس کلیپرز اعطا شد ، کار زیادی داشتند. در پایان ، Mavs با پیروزی در بازی های 2 و 4 مبارزه بزرگی انجام دادند. علی رغم اینکه سری دو بار مساوی بود ، کلیپرز خیلی سخت بود و ماوریکس در شش بازی سریع حذف شد.

بازی 6 شب گذشته پایین آمد و در اوایل وقتی مارکوس موریس با یک شوت ارزان به لوکا شلیک کرد ، باعث درام شد و باعث اخراج شد. پس از بازی ، لوکا در مورد مشاجره صحبت کرد و گفت که موریس بازیکن کثیفی است و نمی خواهد با این نوع مسائل کنار بیاید. البته ، موریس خیلی به این سخنان لطف نکرد و به اینستاگرام رفت و در آنجا خطاب به لوکا گفت: “برای من یک رودخانه گریه کن ، کلیپ ها را در 6”.

موریس همیشه یکی از بازیکنان سرسخت تر بوده در لیگ بنابراین سبک تهاجمی او نباید غافلگیر کننده باشد ، خصوصاً برای لوکا که یک ستاره ستاره است و به طور پیش فرض یک هدف در پشت خود دارد. در هر صورت ، مشخص است که این دو نفر یکدیگر را دوست ندارند و همه منجر به یک مسابقه سرگرم کننده می شود.

دفعه دیگر که این دو دادگاه را با هم تقسیم می کنند ، مطمئن هستیم که دونچیچ به دنبال تعیین نوعی خواهد بود انتقام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>