رفتن به نوشته‌ها

مارک گاسول از NBA جدا شد: گزارش

به نظر می رسد مارک گاسول ، که در سال 2019 نقش زیادی در تأمین قهرمانی تورنتو رپتورز داشت ، NBA را ترک خواهد کرد تا به خانه خود بازگردد و تصمیم دارد کار خود را در اسپانیا ادامه دهد. .

در حالی که مرد بزرگ هنوز گزارش ها را تأیید نکرده است ، منابع متعددی ادعا می کنند که او به کشور خود باز خواهد گشت. به گفته روزنامه نگار اسپانیایی سرجی کارمونا ، مارک گاسول تصمیم گرفته است با FCB بارسلونا قرارداد امضا کند.

طرفداران تورنتو رپتورز از این شایعات ناراحت هستند اما آنها گاسول را برای نقشی که در دو فصل گذشته بازی کرده است جشن می گیرند و موفقیت های فوق العاده ای دارند.

در 35 سالگی ، مشخص بود که کار حرفه ای گاسول به عنوان بازیکن در حال پایان است. تولید او از همان روزهای حضور در ممفیس گریزلیز به میزان قابل توجهی کاهش یافته بود ، اما او همچنان در تلاش برای شروع کار در مرکز برای رپ ها بود. به دلیل مصدومیت ، او فقط در 44 بازی در این فصل به میدان رفت که میانگین او 7.5 امتیاز و 6.3 ریباند در هر بازی بود.


Ezra Shaw / گتی ایماژ

ستاره حلقه ها اشاره کرد که ممکن است به دنبال موارد دیگر به خانه برگردد حذف رپتورها از مرحله پلی آف.

“بعد از همه چیز ، هر اونس انرژی برای این بازی صرف می شود و با توجه به شرایطی که از چند ماه گذشته در آن بوده ایم ، تمام فکر شما در حال حاضر این است. “گاسول چند هفته پیش به خبرنگاران گفت. “هر زمان که این روند شروع شود ، تا آنجا که فکر می شود ، ما تصمیم گیری را شروع می کنیم زمانی که زمان آن فرا برسد. اما در حال حاضر ، صادقانه بگویم ، هر اونس انرژی که داشتم و فکر می کردم ، روز بعد بود.”

در [از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *